Fotoportaali müük: Kupongid, hinnakirjad ja tootekomplektid

Müük

Maksimeerige oma kasumit

Hinnakirjad

Meie süsteem lihtsustab teie hinnakirjade haldamist, pakkudes teile paindlikkust pakkumiste lõplike hindade määratlemisel ja kohandamisel. See hõlmab füüsilisi tooteid, digitaalseid allalaadimisi, teie poolt kokku pandud tootekomplekte ja terviklikke galerii allalaadimispakette. Teil on vabadus valida füüsiliste fototoodete jaoks konkreetseid formaate või viimistlusi ning vaadata müügihindade määramisel kohe oma kasumimarginaali. Valige kas protsendipõhine või absoluutne kasumimarginaal. Lisaks tagab meie hinna kaunistamise funktsioon, et hinnad on ümardatud, esitades oma klientidele esteetiliselt meeldivama näitaja, mis parandab üldist ostukogemust.

Füüsilised fototooted ja allalaadimised

Pakkuda failide allalaadimist ja füüsilisi fototooteid. Kohandage oma pakkumisi, valides konkreetseid formaate, viimistlusi ja lisasid unikaalsete hindadega. Määrake allalaadimistele eraldiseisvad hinnad, mis põhinevad resolutsioonil ja paketivalikutel. Klientidele, kelle pildistamispakett juba sisaldab allalaadimisi, pakkuge sujuvat allalaadimiskogemust ilma kassas navigeerimata.

Tootekomplektid ja lisamüügid

Looge kohandatud pakette, mis kombineerivad allalaadimisi füüsiliste fototoodetega, et suurendada tulupotentsiaali. Määrake fototoodete või failide allalaadimise konkreetsed kogused, sealhulgas kõigi galeriide allalaadimise võimalused, et soodustada lisaostude tegemist.

Kampaaniad

Kujundage ja rakendage kogu galeriis või konkreetsetes projektides kohaldatavaid soodushindlusi, mille lõppkuupäeva ja allahindluse väärtust (protsent või fikseeritud summa) saate kohandada. Määrake minimaalsed tellimuse summad ja piirake kampaaniaid ühekordseks kasutamiseks kliendi kohta, pakkudes paindlikkuse tagamiseks kolme erinevat allahindlustasandit.

Kupongid

Parandage oma turundusstrateegiat, genereerides unikaalseid vautšerikoode, mis on kohandatud üksikutele klientidele või kindlaksmääratud kliendirühmadele. Neid vautšereid saab kohandada, et pakkuda kindla väärtusega allahindlust või protsentuaalset vähendamist tellimuse koguväärtusest. Suurendage oma vautšerite atraktiivsust ja tõhusust, määrates nende kohaldamiseks minimaalse tellimuse väärtuse ja määrates nende kohaldatavuse valitud tootetüüpidele või -artiklitele, tagades sihipärased kampaaniad, mis suurendavad müüki ja klientide kaasamist.

Integreerimine e-posti töövoogudesse

Integreerige oma kampaaniad sujuvalt oma e-posti töövoogudesse, et edastada klientidele tõhusalt allahindluste võimalusi. Kasutage seda funktsiooni, et teatada uutest pakkumistest ja saata meeldetuletusi, kui kampaania lõpp läheneb - kõik selle eesmärk on suurendada ostukavatsust ja maksimeerida müüki.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!