Dünaamilised projektid ja mallid massilise kohandamise jaoks | Fotoportaal

Mallid ja dünaamilised projektid

Mugav massiline projekti kohandamine

Kohapealid

Paigaldussätted võimaldavad kujunduse kohandamist nii standard- kui ka kohandatud väljadega, mida on lihtne täita CSV- või Exceli andmete kaudu. Mallides personaliseerivad teie kliendid neid paigutussätteid otse kujundusliideses, käsitledes tellimuse ja makseid. Vahepeal võimaldavad dünaamilised projektid sisestada dünaamilist sisu Exceli loendist, mis muudab personaliseeritud tellimuste massilise loomise lihtsaks. Standardväljad hõlmavad tavaliselt nimesid ja aadresse, samas kui kohandatud väljad võivad olla mis tahes teie poolt määratletud, hõlbustades iga kliendi jaoks unikaalseid projektiväljundeid.

Mitme aadressi täitmine

See funktsioon lihtsustab dünaamiliste projektide protsessi, võimaldades individuaalsete projektikoopiate jaotamist konkreetsetele aadressidele. Laadides üles CSV-faili koos saatmisandmetega, saate tagada, et iga ainulaadselt kohandatud trükieksemplar jõuab tõhusalt ettenähtud adressaadini, mis sobib ideaalselt kohandatud fototoodete laialdaseks levitamiseks.

Projektide massiline loomine

Projektide massiloome on Dynamic Projects'i nurgakivi, mis võimaldab Exceli või CSV-formaadis esitatud unikaalsete andmetega arvukate projektikoopiate koostamist. See sobib ideaalselt selliste esemete nagu pulmakutsed isikupärastamiseks iga külalise nimega, lihtsustades loomeprotsessi isikupärastamise ja levitamise automatiseerimise abil.

Looja ja kasutuselevõtja (varsti)

Mallide oluline aspekt, see funktsioon võimaldab luua projekti malli, millel on fikseeritud ja kohandatavad elemendid. Disainerid (loojad) loovad malli, mis sisaldab brändi elemente ja paigutussätteid, mida teised (kasutuselevõtjad) saavad täita isikliku sisuga. See on eriti kasulik ettevõtetele, kes soovivad pakkuda kaubamärgiga kaupu, mida kliendid saavad isikupärastada, parandades kliendikogemust kohandatud toodetega.

CSV andmete üleslaadimine

Laadige üles struktureeritud andmed Excelist või tabelitest, et neid saaks kasutada dünaamilistes projektides, hõlbustades fototoodete massilist kohandamist. See funktsioon säästab märkimisväärselt aega, automatiseerides iga projektikoopia isikupärastamist unikaalsete üksikasjadega, näiteks nimed pulmakutsete või tänukaartide puhul.

Eelvaade

Pärast andmete üleslaadimist võimaldab see funktsioon kõigi loodud projektikoopiate üksikasjalikku eelvaadet. See on väga oluline, et tagada iga koopia vastavus kujunduse ja teksti pikkuse nõuetele, pakkudes lõplikku kontrolli enne massilise loomise ja levitamise jätkamist. See samm tagab, et lõpptoode vastab ideaalselt teie ja teie klientide ootustele.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!