Automaatsed fototööd ja QR-galeriid | Fotoportaal

Fototööd ja QR-koodide galeriid

Lasteaedade ja koolide pildistamiseks

QR-koodi automatiseeritud sorteerimine

Looge hõlpsasti QR-koodiga kaarte igale osalejale oma fotosessioonidel, lihtsustades piltide sorteerimist individuaalsetesse galeriidesse. Need kaardid sisaldavad kohandatavat teksti GDPR-konformse nõusoleku ja juurdepääsu juhiste jaoks. Kui osalejate andmed on eelnevalt kogutud veebipõhise registreerimise või CSV-andmete importimise kaudu, saab selle teabe printida otse kaartidele, lihtsustades töövoo haldamist. Fotografeerides osalejate QR-koodid ja seejärel nende portreed, sorteeritakse üleslaetud fotod automaatselt õigetesse galeriidesse.

Struktureeritud fototööd

Meie fototööde funktsioon on loodud selleks, et jäljendada asutuste, näiteks koolide, organisatsioonide, ettevõtete või suurte ürituste ja pidustuste mahuliste fototööde struktuuri, pakkudes grupi seadistust, mis piirab juurdepääsu jagatud galeriidele ainult vastava grupi liikmetele. Selline korraldus aitab tõhusalt hallata ja jälgida erinevaid gruppe.

Kohandatud QR-koodiga juurdepääsukaardid (varsti saadaval)

Kohandage QR-koodi kaardid oma stiilile vastavaks ja jätke osalejatele tugev esimene mulje. Lisaks juurdepääsu juhiste andmisele kohandage kaarte nii, et need sisaldaksid reklaamikoode või kupongikoode, julgustades osalejaid oma galeriidesse sisenema ja sealt ostma. Nautige täielikku loomingulist vabadust oma QR-koodikaartide kujundamisel meie kasutajasõbraliku tarkvara abil.

Online registreerimine

Lihtsustage osalejate andmete kogumist enne fotopäevi spetsiaalse URL- või QR-koodi abil. Selline eelregistreerimine säästab aega, tagab GDPRi nõuete täitmise, kuna kogutakse eelnevalt nõusolekut, ning teeb osalejate andmed kättesaadavaks töö või QR-koodi galerii kontaktosas. Online-vorm võimaldab osalejatel valida oma rühma ja annab fotopäevaks olulist teavet, sealhulgas hilisemad galeriile juurdepääsu teated e-posti töövoogude kaudu.

CSV nimekirja importimine

CSV-loendi import võimaldab teil kliente ja osalejaid tõhusalt kaasata, importides eelnevalt olemasolevad andmed otse süsteemi. See funktsioon lihtsustab protsessi, täites QR-koodikaardid eelnevalt osalejate andmetega, integreerudes sujuvalt e-posti töövoogudega, et tõhustada suhtlust. See on ideaalne fotopäevade ettevalmistamiseks, kuna välistab käsitsi andmete kogumise ja kasutab fotode korrastamiseks automaatset sorteerimist.

Käsitsi sorteerimine

Käsitsi sorteerimine pakub paindlikku alternatiivi fotograafidele, kes ei soovi kasutada QR-koode. Valides lihtsalt iga osaleja esimese foto kaustas, loob meie süsteem automaatselt iga isiku jaoks eraldi galeriid. See meetod lihtsustab fotode organiseerimist ilma QR-koodikaartideta, pakkudes tõhusat töövoogu mis tahes fotopäevale.

Rühmad ja üksikud alamgaleriid

Rühmad ja individuaalsed alamgaleriid töö raames pakuvad osalejatele kohandatud juurdepääsu. Individuaalsed alamgaleriid, mis on pühendatud igale pildistatud osalejale, annavad ainuõigusliku juurdepääsu unikaalse URL- või QR-koodi kaudu, kusjuures lisaturvalisuse tagamiseks on võimalik registreeruda. Grupi alamgaleriid on kättesaadavad kõigile konkreetse grupi liikmetele, mis lihtsustab juurdepääsu ilma eraldi QR-koodideta, tagades, et ainult asjaomased grupi liikmed saavad neid galeriisid vaadata ja neist tellida.

Tootekomplektid ja allalaadimised

Tootekomplektid ja allalaadimised suurendavad mahufotograafia kogemust, pakkudes kohandatavaid pakette. Kohandage pakkumisi füüsiliste väljatrükkide, fototoodete ja digitaalsete allalaadimistega vastavalt rühma või üksikisiku vajadustele. Kasutage sooduspakkumisi ja vautšereid, et stimuleerida õigeaegseid tellimusi, võimaldades paindlikke ja sihipäraseid turundusstrateegiaid nii grupi- kui ka individuaalsete alamgaleriide raames. See funktsioon kohandub vastavalt mahufotograafia ainulaadsetele nõudmistele, pakkudes terviklikku lahendust piltide müügiks ja jagamiseks.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!