Kasutage oma beebi ja vastsündinute pildistamiseks fotoportaali

Beebi ja vastsündinu fotograafia

Saali fotoportaaliga

Korraldage oma õrnad beebi- ja vastsündinute fotosessioonid lõpututesse galeriidesse ja alamgaleriidesse. Meie platvorm pakub võimalust esitleda lummavaid fototooteid, mis on kohandatud uutele vanematele. Lihtsustage oma pildivalikut tõhusate tagasiside- ja kommenteerimisvahendite abil. Alustage ilma igasuguse riskita, saades kasu nulltasu ja 10 GB tasuta salvestusruumi!

Beebi ja vastsündinu fotograafia

Kohandatud teie töövoogudele

Mis iganes on teie galerii, projekt või töövajadus, meil on lahendused, mis neid kõiki katavad.

Professionaalne allahindlus

Nautige 35 % allahindlust meie laboris valmistatud fototoodetele, mida müüakse otse teie klientidele.

Teie täitmispartner

Me katame maksete töötlemise, arveldamise, e-posti töövoogude, tootmise, saatmise ja klienditeeninduse.

Täielik tulu allalaadimistest

Saate säilitada kogu tulu oma galeriide kaudu müüdud digitaalsete allalaadimiste pealt, ilma komisjonitasudeta.

Ei ole komisjonitasu

Hoidke 100% oma fototoodete ja allalaadimiste müügist saadavast kasumist.

Kuidas see toimib

  • Galerii loomine: Lihtne korraldada fotosid põhi- ja alamgaleriidesse.
  • Projekti lisamine: Lisage projektid, näiteks fotoraamatud või kaardid
  • Osalege tagasisidega: Aktiveerige tagasiside tõhusaks fotode valimiseks
  • Hinnakujundus ja pakkumised: Hinnakiri toodete müügiks koos määratletud kasumimarginaalidega
  • Pakettpakkumised: Looge tootekomplekte, kombineerides väljatrükke ja allalaadimisi.
  • Veebipõhised vanemtellimused: Lapsevanemad logivad sisse ja tellivad fototooted
  • Laboratooriumi täitmine: Saali juhitud tootmine ja kohaletoimetamine

Kiire algus 3 sammuga

Põhiseaded

Alustage oma konto ja arveldusandmete esitamisega. Nõustuge meie GDPR-poliitikaga, valige tellimuse tüüp ja määrake oma eelistatud väljamakseviis.

Hinnakiri

Looge oma esialgne hinnakiri jaotises Müük. Valige erinevate toodete hulgast, mida müüa, ja määrake kasumimarginaal, et tagada kasumlikkus.

Galerii loomine

Luua oma esimene galerii (standard või QR-kood). Seostage oma hinnakiri galerii seadetes, avaldage see ja olete valmis oma töid müüma!

Piiramata galeriid ja alamgaleriid

Laiendage oma fotovitraaži peagaleriide ja üksikasjalike alamgaleriide abil, lihtsustades kasutaja navigeerimist ja parandades üldist kasutuskogemust. See funktsioon võimaldab lisaks korraldamisele ka oma portfelli või fotoseansi sujuvat haldamist; saate hõlpsasti kopeerida, liigutada või eemaldada pilte galeriide vahel, pääseda ligi müügistatistikale ning määrata igale fotole unikaalsed pealkirjad ja kirjeldused. Lisaks võimaldab see süsteem luua kohandatud tooteid otse galeriidest, pakkudes vajadusel klientidele käsitsi saatmist, pakkudes mitmekülgset platvormi nii oma tööde tutvustamiseks kui ka müümiseks.

Responsive Mobile Design

Tagage, et teie galeriid näevad igas seadmes laitmatu välja, sest nende kujundus on kohandatud nutitelefonides optimaalseks vaatamiseks. Valige erinevate paigutusviiside vahel, näiteks üks või kaks veergu mobiilseadmetes, ja kohandage piltide esitusstiile, et rahuldada kuni 90% klientidest, kes eelistavad tellimist mobiilseadmetest.

Erinevad galerii kujundused

Isikupärastage oma tööde esitus erinevate galeriide paigutusviiside abil, sealhulgas veejooks, ruudud, kunstiplaat või ümarad režiimid, mis sobivad suurematele ekraanidele. Valige tumeda ja heleda tausta stiilide vahel, et täiendada oma fotograafiat, tagades oma tööde visuaalselt kõige atraktiivsema esitlemise.

Tagasiside

Parandage oma töövoogu galeriisisese kliendi tagasiside abil, kasutades värvikoodiga hindamissüsteemi (roheline, oranž, punane) ja tagasiside nuppe. Lihtsustage kliendisuhtlust ja lihtsustage valikuprotsessi, leppides kokku värvide tähendustes, näiteks roheline heakskiitmise, oranž redigeerimise ja punane tagasilükkamise puhul, mis võimaldab kiiret filtreerimist ja otsuste tegemist.

Hinnakirjad

Meie süsteem lihtsustab teie hinnakirjade haldamist, pakkudes teile paindlikkust pakkumiste lõplike hindade määratlemisel ja kohandamisel. See hõlmab füüsilisi tooteid, digitaalseid allalaadimisi, teie poolt kokku pandud tootekomplekte ja terviklikke galerii allalaadimispakette. Teil on vabadus valida füüsiliste fototoodete jaoks konkreetseid formaate või viimistlusi ning vaadata müügihindade määramisel kohe oma kasumimarginaali. Valige kas protsendipõhine või absoluutne kasumimarginaal. Lisaks tagab meie hinna kaunistamise funktsioon, et hinnad on ümardatud, esitades oma klientidele esteetiliselt meeldivama näitaja, mis parandab üldist ostukogemust.

Kollaaž ja mitme pildi kujundamine

Kujundage ainulaadseid projekte, kasutades oma pilte, et luua lummavaid kollaaže või mitme pildi kompositsioone. See funktsioon võimaldab mitmekesisemat tootepakkumist, võimaldades teil müüa kujundusi, mis sisaldavad mitut pilti ühes kunstilises formaadis.

Füüsilised fototooted ja allalaadimised

Pakkuda failide allalaadimist ja füüsilisi fototooteid. Kohandage oma pakkumisi, valides konkreetseid formaate, viimistlusi ja lisasid unikaalsete hindadega. Määrake allalaadimistele eraldiseisvad hinnad, mis põhinevad resolutsioonil ja paketivalikutel. Klientidele, kelle pildistamispakett juba sisaldab allalaadimisi, pakkuge sujuvat allalaadimiskogemust ilma kassas navigeerimata.

Tootekomplektid ja lisamüügid

Looge kohandatud pakette, mis kombineerivad allalaadimisi füüsiliste fototoodetega, et suurendada tulupotentsiaali. Määrake fototoodete või failide allalaadimise konkreetsed kogused, sealhulgas kõigi galeriide allalaadimise võimalused, et soodustada lisaostude tegemist.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!

Tutvu meie demo galeriiga

Meie beebigalerii demo võimaldab teil kogeda sooja ja imelikku vaatamist ja mälestuste valimist nagu teie kliendid seda teeksid. Sukelduge keskkonda, kus armastavad kommentaarid ühinevad täiuslike tootepakettide valimise lihtsusega. Navigeerige läbi sujuvate võimaluste, et laadida alla armastatud pilte või osta kohandatud projekte, mis tähistavad iga verstaposti.

Fotopapier glänzend