Tutvu meie abikeskusega ja KKK-dega | Saal Photo Portal

Saage vajalikku tuge

Olenemata sellest, kas otsite kiireid vastuseid meie KKK-dest, põhjalikke juhiseid meie abikeskusest või personaalset tuge meie kontaktvormi kaudu, oleme siin, et tagada teie fotoportaali kasutamise sujuv ja edukas kogemus.

Saage vajalikku tuge

KKK - Korduma kippuvad küsimused

Kes saavad fotoportaali kasutada?

Fotoportaal on mõeldud fotograafidele, disaineritele, digitaalkunstnikele ja ettevõtetele, kes soovivad oma teenuseid digitaliseerida, võimaldades veebigaleriide ja tellimuste kaudu suurendada tulu. See pakub fotograafidele turunduse automatiseerimise vahendeid ja spetsiaalseid töövooge, mis suurendavad tootlikkust. Lisaks toimib see salvestus- ja jagamisplatvormina, et koguda klientidelt tagasisidet. Platvorm mahutab mitmesuguseid kasutusviise.

Millist tüüpi fotograafiaettevõtteid te toetate?

Meie tööriist sobib ideaalselt stuudiofotode, portreede, pulmade, pere-, beebi-, illustratsiooni-, maastiku-, reisi- ja muude fotode tegemiseks. Pakume konkreetseid töövooge, näiteks fototöid ja QR-koodiga galeriisid, et automatiseerida piltide sorteerimist mahuliste fototööde puhul, näiteks lasteaia- ja koolifotode, spordi, ürituste ja kontsertide puhul.

Kas galeriid saab kaitsta konkreetse kasutaja juurdepääsu jaoks?

Jah, saate galeriidele juurdepääsu kaitsta kolmel viisil: nõuda kasutaja registreerimist ja sisselogimist, kaitsta galeriid parooliga või jagada otselinki konkreetse koodiga, mis võimaldab kasutajale ainuõiget juurdepääsu.

Kuidas väljamaksed toimivad ja kas ma saan arve?

Arvelduste jaotises näete üksikasjalikke igakuiseid tellimuste, tulude ja kasumi kokkuvõtteid. Kuu keskel koostame teie kasumit kajastava arve, mis kantakse automaatselt teie valitud väljamakseviisile, olgu see siis pangakonto või PayPal.

Kuidas toimub arveldamine lõppkliendi jaoks?

Me tegeleme arveldamisega, sealhulgas arve kohandamisega teie logoga, ja haldame maksete töötlemist, et kõrvaldada teie jaoks tasud. Arved saadetakse lõppkliendile automaatselt koos saatekinnitusega.

Kas ma saan müüa failide allalaadimist?

Jah, me toetame failide allalaadimist erinevates resolutsioonides, komplektidena tootekomplektides või täieliku galerii allalaadimispaketina, kusjuures kogu allalaadimistest saadav tulu läheb otse teile.

Milline on tavapärane tarneaeg ja kes maksab selle eest?

Tarneaeg on erinev, tavaliselt umbes üks nädal enamikus riikides, täpsemad üksikasjad iga riigi kohta on saadaval meie veebisaidil. Tavaliselt katab lõpptarbija saatmiskulud, kuid Saal Prio klientidele ja nende klientidele on saatmine tasuta, kui tellimused ületavad 10 €.

Kas fotoportaali kasutamine on tõesti tasuta?

Jah, fotoportaali tehnoloogia kasutamine ei ole tasuline ja me pakume pilvesalvestuse jaoks tasuta paketti. Kulud tekivad ainult siis, kui lõppkliendid tellivad fototooteid, samas kui kogu allalaadimisest saadav tulu jääb teile.

Kas te kustutate galeriid ja projektid pärast teatud ajavahemikku?

Ei, me ei kustuta teie andmeid seni, kuni teil on meiega aktiivne plaan, sarnaselt teiste turul olevate pilvesalvestuslahendustega.

Kuidas tegelete GDPRi ja turvalisusega?

Teie andmed krüpteeritakse ja säilitatakse turvaliselt Saksamaal kooskõlas Euroopa õigusaktidega. Pakume andmetöötluslepingut, milles on üksikasjalikult kirjeldatud meie isikuandmete töötlemise korda ja turvameetmeid, mida kasutame andmekaitse tagamiseks.

Abikeskus: Juhised ja näpunäited kõigi funktsioonide kohta

Abikeskusest leiate põhjalikud juhised ja praktilised näpunäited kõigi meie funktsioonide kohta. Olenemata sellest, kas olete uus või kogenud, meie üksikasjalikud samm-sammult juhised aitavad teid igal sammul.

Võtke ühendust klienditoegacheck
Teie kontaktandmed on edukalt esitatud. Täname teid sõnumi eest.

Saada 35 % välja kui Professional

Registreeruge professionaalse kontoga ja saate 35 % allahindlust Saal Digitali nimekirjahinnast kõigi teie galeriide kaudu müüdavate fototoodete puhul. Ei mingeid tasusid, ei mingit aegumist ja automaatne allahindluse kohaldamine pärast registreerimist.