FUJIFILM Silk | Portree fotoplakat Saal Digital

Teie 15 € avastuskupong:* PF276-EXF 

*15 € plakatite vautšer. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamise kulud ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta. Kehtib kuni 31.07.2024.

Eriline siidine puudutus

Klassikaline fotoplakat koos peene siidiruuduga annab erilise tunde. Siidist pinda kasutatakse reklaami- ja portreefotode puhul ning see tagab suurepärase värviedastuse ja kauakestva pildistabiilsuse.

Seda tüüpi poster sobib eriti hästi professionaalsete portreede ning pulma- ja koolifotode tegemiseks.

Hämmastav plakati kvaliteet

Intensiivne värvispekter soodustab suurepärast pildi reprodutseerimist ja saavutab loomuliku varjundi. Silk meeldib puutetundele ja eristub märgatavalt teistest pindadest.

Avastage meie teised pinnad. Meie kollektsioonis on veel viis fotoplakatipinda, sealhulgas kolm meie FineArt-plakatite valikus.

Silk Fujifilm

Suurepärane värvide reprodutseerimine

See siidviimistlusega fotopaber on hõbeda-halogeniid emulsiooni, värvaineküünla ja kihtide struktuuri kaasaegsete tehnoloogiate tulemus. Selle tulemusel on plakatil säravad esiletõstetud detailid ja lai värviruum.

Kopeerimiskaitse: Spetsiaalne karastatud siidine viimistlus muudab pildi skaneerimise võimatuks. Selle tulemusena on teie fotoplakat kaitstud kopeerimise eest.

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: