Kaebus

Andmete laadimine

Kuidas luua kaebus

Tootmise ja värvi tolerantsid

Vaatamata meie parimatele jõupingutustele ei saa tootmis- ja tootmistolerantse vältida. Tolerantsid esinevad igas tootmises ja on tootmisprotsessist tulenev lubatud kõrvalekalle.

Tootmisega seotud väikseid värvihälbeid erinevate materjalide ja tellimuste vahel ei ole kahjuks võimalik täielikult vältida. See on tingitud erinevate materjalide (seinakunstid, plakatid, kaardid, pildiraamatud, fototrükised jne) ja erinevate tootmismeetodite kasutamisest. Kõik materjalid erinevad oma omaduste poolest, näiteks materjali valkjasus või pind, ning tootmismeetodid, masinad ja tindid on erinevad. Seetõttu ei saa seinakunsti ja fototrükiste värvitulemusi võrrelda.

Looge kaebus

Kui soovite oma tellimuse kohta pretensiooni esitada (näiteks, et toode näeb teie projektist erinev välja, te ei ole värvidega rahul, toode on kahjustatud jne), saate oma tellimuse avada, sisestades oma e-posti aadressi ja tellimuse numbri. Pange tähele, et telefoni teel ei ole võimalik esitada kaebust.

Order functions on website

Kui teie tellimus on avatud, saate klõpsata nupule Funktsioonid, mis annab teile mitmeid võimalusi. Siit leiate võimaluse esitada kaebus. Kui klõpsate sellel, avaneb aken, kus on vorm, mille saate täita.

Order complaint form

Esmalt peate täpsustama, kas kaebus puudutab kogu tellimust või ainult teatavaid kaupu.

Seejärel peate valima, kas kaebus puudutab toote kvaliteeti või transporti ja kohaletoimetamist.

Toote kvaliteedi puhul peate valima, kas põhjuseks on värvid, ebatäpne pildi reprodutseerimine või kahjustatud toode.

Transpordi/tarnimise puhul peate valima, kas põhjus on toote või tarne kahjustus või kui toode ei ole veel kohale toimetatud.

Kui olete oma valiku teinud, palutakse teil esitada asjakohased üksikasjad ja fotod. Kui olete kõik väljad täitnud, klõpsake nuppu Saada. Me uurime seda vastavalt ja võtame teiega ühendust niipea kui võimalik.

Disaini nüüd