Teie sõnum horisontaalsel volditaval kaardil

Kohandatud kujundus maastikulises formaadis

Tasuta proov

Tasuta proov

Vaadake, milline on teie kujundatud kaart tasuta näidiseksemplariga.

Kohandatud kogus

Kohandatud kogus

Tellige täpselt vajalik kogus. Võimalikud on väikesed tellimused alates ühest trükist.

Logo puudub

Logo puudub

Saal Digital fototoodetel ei ole häirivaid tootja logosid.

Valmistatud teie panoraampiltide jaoks

Saal Digitali kaardikollektsioon annab teile mitmeid võimalusi oma sõnumi esitamiseks. Üks neist on kokkupandav kaart, mis pakub maastikuformaadis (15 x 10 cm ja 20 x 10 cm) palju ruumi teie panoraampiltidele.

Voldik asub kaardi kõige pikemal küljel, mis avaneb ülespoole, mis tähendab, et seda saab kasutada ka kodukaunistusena. Meie kujundustarkvaras on teie jaoks olemas erinevad mallid, kuid te saate luua ka täiesti individuaalse kujunduse oma kaardile.

Ülevaade

  • saadaval 15 x 10 cm ja 20 x 10 cm suuruses
  • kolm erinevat paberitüüpi
  • kõik neli külge on kujundatavad
  • soovi korral on saadaval ümbrik
  • saadaval tasuta näidis.

Teie kokkuvolditud kaardid

Volditud kaardid on saadaval maastikuformaadis ja neid saab tellida soovitud koguses alates ühest trükist. Samuti saate määrata oma kaardi paberi viimistluse ning soovi korral lisada ümbrikud.

Me ei trüki üldse vöötkoodi ega logo, et saaksite täielikult ära kasutada ruumi kõigil neljal küljel. Nii saate täiesti neutraalse fototoote.

Teie isiklik disain

Valige erinevate kujundusmallide hulgast või looge oma volditud kaardi kujundus ise. Tasuta tarkvara arvukad kujundusvõimalused aitavad teil luua oma kujunduse.

Lisaks erinevatele kirjastiilidele, klippkartidele, filtritele ja efektidele saate oma fotosid ja tekste kaunistada ka erinevate raamide ja taustadega, et luua täiesti ainulaadne kaart.

Photoproduct

Klassikaline

Klassikaline paber (300 g/m²) on äärmiselt sileda ja säravvalge mattpinnaga. Digitaalne trükkimine tagab briljantsed värvid elutruu fotokvaliteediga.

Photoproduct

Struktureeritud

Struktureeritud paber (300 g/m²) ei anna kaardile mitte ainult iseloomu, vaid ka erilise tekstuuri. Digitaalne trükkimine tagab silmatorkavad värvid.

Photoproduct

Pearl

Kui peate oluliseks disaini, on paber "Pearl" õige valik. Erakordsel pinnal on intensiivsed, säravad peegeldused.

Disaini nüüd
Disaini nüüd