Palju ruumi ideede jaoks kahekordselt kokkuvolditud kaardil

Teie fotod ja sõnumid jagunevad kuuele leheküljele

Double folded card
Tasuta proov

Tasuta proov

Vaadake, milline on teie kujundatud kaart tasuta näidiseksemplariga.

Kohandatud kogus

Kohandatud kogus

Tellige täpselt vajalik kogus. Võimalikud on väikesed tellimused alates ühest trükist.

Logo puudub

Logo puudub

Saal Digital fototoodetel ei ole häirivaid tootja logosid.

Double folded card with envelope

Andke oma ideedele ruumi

Erinevalt teistest kaartidest pakuvad topeltklappkaardid veelgi rohkem ruumi teie kujundusele. Asetage oma pildid ja isiklik sõnum kaardi saajatele kokku kuuele kujundatavale leheküljele.

Lisaks sellele, et saate valida kolme viimistluse ja kahe formaadi vahel, saate valida ka oma kujunduse. Lisaks arvukatele mallidele võite muidugi kaardi täiesti ise kujundada.

Ülevaade

  • saadaval 10 x 15 cm ja 14 x 14 cm
  • kolm erinevat paberitüüpi: klassikaline, pärlmutter, struktureeritud
  • kõik kuus külge on kujundatavad
  • vajadusel saadaval ümbrik
  • saadaval tasuta näidis.
Photoproduct

Klassikaline

Klassikaline paber (300 g/m²) on äärmiselt sileda ja säravvalge mattpinnaga. Kuusevärviline trükis tagab säravad värvid elutruu fotokvaliteediga.

Photoproduct

Struktureeritud

Struktureeritud paber (300 g/m²) ei anna kaardile mitte ainult iseloomu, vaid ka erilise tekstuuri. Kuusevärviline trükkimine tagab silmatorkavad värvid.

Photoproduct

Pearl

Kui peate oluliseks disaini, on paber "Pearl" õige valik. Erakordsel pinnal on intensiivsed, säravad peegeldused. Ka kuuevärviline trükis.

Double folded card formats

Teie kahekordselt kokkuvolditud kaardid

Kujundage oma topeltklappkaardi kujundus ise. Kõigepealt valige suurus ja soovitud paberiviimistlus. Samuti valige tarkvaras kujundusmall või looge oma kujundus.

Saal Digitali kaardid ei sisalda logosid ega vöötkoode. Selle tulemusena saate täiesti neutraalse toote. Lisaks saate valida oma kohandatud kogused ja tellida endale tasuta näidiseksemplari.

Teie disainilahendused

Topeltklappkaardi kujundust saate ise muuta. Valige kas tarkvara erinevate kujundusmallide hulgast või kujundage oma kaart nullist. Pakume teile mitmesuguseid vahendeid, mis aitavad teil oma ideid ellu viia.

Alates efektidest ja filtritest kuni suure klippide valikuni. Taustad ja raamid võimaldavad teil luua ka täiesti individuaalse fotokaardi. Mine avastamisretkele!

Disaini nüüd
Disaini nüüd