Keskkonnasõbralikud ja jätkusuutlikud kingitused

Soovid teha säästvamaid valikuid kingituste ostmisel? Meie paljude kohandamisvõimaluste abil on lihtne valida trükiste jaoks keskkonnasõbralikke materjale, asendada pakkepaber riidest kotiga või tellida igavene kalender, mida saab kasutada aasta-aastalt. Avastage need ja paljud teised säästvad kingiideed selles artiklis!

Asendage pakkepaber kohandatud trükitud riidest kotiga

Kingituste pakkimine pakkepaberisse on tore traditsioon, kuid kahjuks tekitab palju jäätmeid. Kohandatud trükitud riidest kott võib olla lahendus sellele probleemile. Kujundage oma kott vastavalt sündmusele ja tehke see kas kingituse osaks või kasutage seda lihtsalt kinkimiseks ja võtke see pärast koju kaasa. Kindlasti parem kui osta midagi, et see siis lihtsalt ära visata!

Kasutage metallist lõunakasti

Kasutage metallist lõunakasti

Kohandatud fotoga lõunakarp kooli, lasteaeda või kontorisse on garanteeritud, et see teeb teie päeva rõõmsamaks! Hea, et meie toiduainekindel metallkarp on ka jätkusuutlikum kui lõunasöögi pakkimine paberisse või fooliumisse või plastikust lõunakarbi kasutamine.

Kujundage oma kalender korduvkasutamiseks

Kujundage oma kalender korduvkasutamiseks

Soovid oma kohandatud fotokalendrit hoida kauem kui ainult ühe aasta? Pole probleemi! Kalendri kujundamisel on teil võimalus valida igavene kalendri kujundus, mis näitab ainult kuud ja kuupäevi, kuid mitte aastat ega nädalapäevi. Nii saad oma lemmikpilte nautida nii kaua, kui soovid!

FSC® sertifitseeritud paberid

FSC® sertifitseeritud paberid

Kasutame peamiselt FSC® sertifitseeritud pabereid, mis on toodetud jätkusuutlikult.

Toodetud päikeseenergiaga

Toodetud päikeseenergiaga

Rohkem kui 3,000 m² päikesemooduleid, meie energiavajadus on enamikul päevadel kaetud.

Süsinikuneutraalne

Süsinikuneutraalne

Me kompenseerime vältimatuid CO₂ heitkoguseid, investeerides globaalsetesse keskkonnaprojektidesse.

Vastutustundlik laevandus

Vastutustundlik laevandus

Kui võimalik, saadame oma pakke süsinikdioksiidi neutraalselt

Valige looduslikest materjalidest valmistatud kate

Valige looduslikest materjalidest valmistatud kate

Iga väiksemgi asi on oluline, seepärast pakume teie kohandatud fotokirja või kinkekarbi jaoks jätkusuutlikke kaanevariante. Saad valida eri värvi linasest riidest ja isegi korgist valmistatud kaane vahel, mida saad isikupärastada teksti ja clipart'idega! Mida sa valid?

Prindi oma fotoplakat jätkusuutlikule paberile

Prindi oma fotoplakat jätkusuutlikule paberile

Kõige jätkusuutlikumad paberid on need, mis on valmistatud kiiresti kasvavatest materjalidest. Seepärast pakume kunsti- ja plakatitrükke mitte ainult kvaliteetsetele puuvillapaberitele, vaid ka Hahnemühle Natural Line paberile, mis on valmistatud kiiresti kasvavatest kanepi- ja bambuskiududest. Avastage nüüd kõik võimalused!

Kohandatud foto laua kalender puidust alusega

Kohandatud foto laua kalender puidust alusega

Hüvasti plastikust meie kohandatud lauakalendriga. Näita oma kalendrilehed elegantses puidust alusesse, mis on valmistatud pöögipuidust. Vihje: Kui soovid oma ostmisel olla veelgi säästlikum, telli oma fotod kindlasti igavene kalender, et saaksid neid veel aastaid uuesti kasutada!

Avasta veel rohkem pidulikke jõulukingitusi!

Disaini nüüd