Layflat-fotokirjad

Mis on Layflat sidumine?

Layflat on 180º avaga köide, mis võimaldab fotoraamatul lameda laua peal lamada. Tänu sellisele köitele on fotoraamatut palju meeldivam vaadata, kuna kahe lehekülje vahel ei ole soovimatuid voldimisi. Muude köitetehnikate puhul on nähtavus keskelt kadunud.

Mis on Layflat sidumine?
Milline näeb välja tavaline sidumine

Milline näeb välja tavaline sidumine

Tavapärane köitmine tekitab fotoraamatu lehekülgede keskele voldid, mille tulemuseks on nähtavuse kadumine. See tähendab, et te ei näe kogu pilti korralikult ja peate kujundamisel hoolikamalt jälgima, kuhu te oma fotod paigutate. Layflat köitmisega varustatud fotoraamatuga ei ole teil seda probleemi enam.

Layflat köitmine - kõrge paigutuse paindlikkus

Layflat köitmine - kõrge paigutuse paindlikkus

Layflat köitmine annab teile võimaluse paigutada pilte kahe lehekülje vahele ilma nähtavust kaotamata. See tähendab, et teil on oma fotoraamatu kujundamisel suur paindlikkus, kuna saate oma fotosid vabamalt paigutada. Te ei kaota ühtegi detaili.

Panoraamvaade teie fotodest

Võite kasutada ka Layflat-köitmist, et paigutada pilte üle kahe täislehe ja luua muljetavaldav panoraamvaade. Seetõttu sobib see tugev köide, millest lehed ei kuku välja, ka panoraamfotode või suure hulga inimestega piltide jaoks.

Panoraamvaade teie fotodest
Kohandatavad sisekaaned

Kohandatavad sisekaaned

Tänu Layflat-köitmisele saate alustada oma fotoraamatu kujundust otse esimesel leheküljel vasakul, kasutades niimoodi maksimaalselt ära olemasolevat ruumi. Saate näiteks lisada värve, tekstuure, pilte ja teksti. Sama kehtib ka viimase lehekülje kohta paremal (tagakaane taga).

Kõik meie fotoraamatud on Layflat

Kõik meie fotoraamatud on Layflat

Valige meie laiast fotoraamatute valikust: kõvakaaneline, pehmekaaneline või Professional Line; valige endale sobiv formaat ja suurus ning valige meie fotopaberite valikust teie fotodele sobivaim viimistlus. Olenemata sellest, kuidas te oma fotoraamatu konfigureerite, on need kõik Layflat-köites.

Disaini nüüd