Teie esimene fotoraamat, alates 9.99 €

15 € Avastuskupong*: FB834-EXP 

*15 € ühe fotoraamat vautšer, kehtiv kuni 31.07.2024. Minimaalne tellimuse väärtus 24.95 €. Kohaletoimetamise kulud ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või kupongidega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Testi võitja CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Üldhinne väga hea „suurepärane“ – FOTOHITS, mai 2019 Saal Digital rõõmustab peenelt töödeldud fotolõuendi ning terava ja suure kontrastsusega trükipildiga. CHIP FOTO-VIDEO testivõitja, detsember 2018 Testitulemus: väga hea Väga hea ja kiire tarne Saal tõestab end igati eeskujuliku kvaliteedi kaudu.

Saal Digitali kvaliteetne fotoraamat

Ülevaade tipphetkedest

 • 15 € fotoraamatu vautšer
 • Matt või läikiv viimistlus
 • LayFlat köide ilma voldideta
 • Ilma logota
 • 100% rahulolu garantii - ostke riskivabalt
 • Kättetoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul

Avastuse vautšer

Tee oma avastus

 • Avastage suur valik saadavalolevaid suurusi
 • Matt ja läikiv viimistlus nii kaane kui ka levikute puhul.
 • Tänu layflat-köitele saate panoraampilte paigutada laiali, ilma et keskel kaotaksite ühtegi elementi.
 • Iga majapidamine saab vautšeri lunastada üks kord, olenemata sellest, kas olete juba varem fotoraamatuid või muid tooteid tellinud.
 • Avastuse vautšerit ei saa kombineerida teiste kampaaniatega.

Kuidas kupongi lunastada?

Teie pildiraamat, samm-sammult

Lae alla tasuta tarkvara ja alusta oma unistuste fotokirja loomist. Valige formaat, viimistlus ja oodatav lehekülgede arv.

Järgmine samm on kujundada oma fotoraamat nii, nagu soovite. Lisage oma pilte, piire või taustu ning kohandage seda efektide, filtrite ja muude funktsioonidega. Lõpuks kontrollige oma projekti tarkvaras olevate vihjete abil. Kas olete rahul? Kui jah, siis lõpetage tellimusprotsess.

Kui olete sisestanud oma tellimuse andmed, ilmub järgmises etapis sisestusvälja oma kupongikoodi jaoks. Sisestage kood ettenähtud väljale ja tehke tellimus. Kupongi väärtus arvatakse seejärel kogusummast maha.

Photos

Tasuta Saal Design tarkvara

Saal Design tarkvara

Avastage tasuta Saal Design Software'i mitmekülgsed disainivõimalused. Isikupärastage oma fototooted individuaalsete taustade, raamide, klippide ja palju muu abil ning paigutage tekstikastide abil oma tekst soovitud kohta. Samuti saate kasutada erinevaid efekte ja filtreid, et oma fotosid tõhusamalt esitleda.

Laadige alla ja paigaldage

Saal Design tarkvara saab tasuta alla laadida siit. Allalaadimine algab kohe. Avaneb uus lehekülg üksikasjaliku juhendiga allalaadimiseks ja paigaldamiseks. Pärast allalaadimise lõpetamist järgige brauseri juhiseid ja installige tarkvara. Tellimuse lõpus sisestage tarkvarasse fotoraamat kuponkikood.

Fotoraamat õpetus

Kuidas luua Saal Design tarkvaras fotoraamat?

Selle õpetuse abil tutvute Saal Design tarkvaraga - alates tarkvara avamisest kuni fotoraamat tellimiseni. Avastage Saal Digitali tootemaailma ja paljusid konfigureerimis- ja kujundusvõimalusi. Samm-sammult tutvustatakse ja selgitatakse näidete abil disaineri erinevaid funktsioone kuni fotoraamat tellimiseni.

Miks osta Saal Digital?

Kõrgetele nõudmistele vastamine - kvaliteet ja tarneaeg

Oleme seadnud endale kõrgeimad eesmärgid: parim kvaliteet ja suurepärane teenindus. Kiire tootmine, lühikesed tarneajad ja kõrgeim kvaliteeditase on omadused, mis eristavad Saal Digital'i. Seda on tõestanud ka arvukad testid erialaajakirjades ja klientide hinnangud. Üldiselt on teie tooted 1-2 tööpäeva jooksul valmis saatmiseks. Te saate igal ajal reaalajas internetis kontrollida meie jooksvaid tarneaegu.

Maksmine ja kohaletoimetamine

Saal Digitali hinna ja kvaliteedi suhe on võrratu. Kõik pakutavad makseviisid on mugavad ja turvalised ning tellimused toimetavad kohale usaldusväärsed transpordipartnerid.

Meie lubadus teile

Teie rahulolu meie toodete ja teenindusega on meie missioonipüstituse põhikomponent.

Seetõttu garanteerime:

 • Premium fototooted suurepärase kvaliteediga
 • Üldiselt saadetakse 1-2 tööpäeva jooksul
 • Turvaline makse PayPali kaudu
 • Otse tootjalt, Saal Digital

Kui te ei ole fotoraamat rahul, oleks meie rõõm aidata teil probleemi lahendada. Anname endast parima, et leida rahuldav lahendus, mis vastab teie nõuetele. Palun võtke igal ajal julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

Disaini nüüd
Disaini nüüd

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: