Lauafotokalendrid

Ainulaadne kalender teie kirjutuslauale

Lauakalendrid

Lauakalendrid

Meie fotokalendrid on kvaliteetsest traatköitest ja stabiilsest papist alusega, mis on suurepärane kaunistus lauale, riiulile või riiulile. Kui soovite hoida oma ülesandeid organiseeritult ja oma kalendrit alati käepärast, on lauakalender ideaalne, sest selle paigutades näiteks laua- või öökapile saate alati pilgu peale heita, kui seda vajate. See ei ole mitte ainult kasulik aksessuaar, vaid ka suurepärane võimalus iga kuu erinevaid mälestusi taaselustada.

Täiuslikus formaadis kalendrid teie töölauale

Lauakalendrite pinnad

Lauakalendrite pinnad

Valige meie kõrgekvaliteedilise värvitrükiga premium-paberite valikust. Trükitud kalendrid on ideaalsed, kui soovite neile pliiatsi või pliiatsiga kirjutada, sest need tagavad suurepärase loetavuse, kusjuures matt ja tekstuurne viimistlus on ideaalsed.

Inspireeruge meie galeriist!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Valige oma kalendri jaoks laias valikus kujundusi

Valige oma kalendri jaoks laias valikus kujundusi

Looge täielikult isikupärastatud kalender

Kasutage oma lemmikvärve

Kasutage oma lemmikvärve

Isikupärastage oma lauakalendrit maksimaalselt, valides tööpäevade, riigipühade, pühapäevade ja oma tähtsate tähtpäevade jaoks sobivaima värvi. Samuti saate kohandada taustavärvi ja selle läbipaistmatust.

Lisage riigipühad ja oma kuupäevad

Lisage riigipühad ja oma kuupäevad

Menüüst "Pühad" leiate valitud riigi ja piirkonna puhkepäevade eelseadistatud nimekirja. Lisaks saate seda nimekirja vabalt laiendada või muuta, eemaldades või lisades oma kuupäevi, näiteks sünnipäevi, tähtpäevi või teie jaoks olulisi sündmusi.

Valige kalendrikaardi suurus

Valige kalendrikaardi suurus

Sõltuvalt sellest, kas soovite rohkem ruumi oma fotode jaoks või eelistate rohkem ruumi kuu päevade kuvamiseks, saate muuta kalendrikaardi suurust vastavalt oma soovile.

Jagage oma kalendrit

Jagage oma kalendrit

Saate oma projekti jagada, kellega soovite, vaid paari klikiga. Kas perega või sõpradega, et nad saaksid teie kalendrit näha, seda kommenteerida või oma tellimusi esitada, või kui olete professionaal, et müüa seda otse oma klientidele.

Miks osta Saal Digitalist?

Me oleme professionaalne fotolabor, millel on suur entusiasm fotograafia vastu. Püüame alati oma tooteid edasi arendada, et saavutada kõrgemad standardid ja rahuldada klientide vajadusi. Kaasaegse veebipõhise teenusepakkujana oleme spetsialiseerunud kvaliteetsetele fototoodetele, sealhulgas isikupärastatud fotokalendritele, lauakalendritele ja perekonnakalendritele.

Tootja logo puudub

Tootja logo puudub

Ükski meie toode ei sisalda meie logo. Saate täiesti neutraalse toote.

Kiire tarne

Kiire tarne

Saate oma fototoote kiiresti kätte. Ainult mõne tööpäeva pikkune tootmisaeg ei ole pikk ooteaeg.

Rahulolu garanteeritud

Rahulolu garanteeritud

Saal Digitalilt tellimine on stressivaba. Seda seetõttu, et teie rahulolu on meie ettevõtte filosoofia keskne osa.

Riskivaba tellimine

Riskivaba tellimine

Pakume teile erinevaid turvalisi maksevõimalusi teie tellimuste jaoks. Saate valida, kas maksta otsekorralduse, krediitkaardi või PayPaliga.

Professionaalne kvaliteet

Professionaalne kvaliteet

Me usume kõrgekvaliteediliste fototoodete tootmisesse, et pakkuda teile alati tipptaset. Meie juures on teie pildid parimates kätes!

Disaini nüüd
Disaini nüüd