Saal Digital fotokalendrid

Kaksteist lehekülge eriliste hetkede jaoks

DigitalPhoto 2023 Pildid fotokalendris on teravad ja detailid vastavad originaalile Saal Digital: fotokalendrite võrdlustesti võitja Autentne fotokalender: väga hea Prindikvaliteet ja värvitäpsus: suurepärane
Seinakalendrid

Seinakalendrid

Pole midagi paremat kui meie fotokalendrid, et lisada igasse tuppa isikupärane ilme ja hoida end samal ajal organiseerituna. Meie seinakalendrid on valmistatud äärmiselt vastupidavatest ja stabiilsetest materjalidest ja sisaldavad klassikalist traatköitmist, mida tuntakse ka wire-o või double-o nime all, ning stabiilset riputajat, mis on kinnitatud traadi külge, nii et seda saab hõlpsasti seinale riputada. Veelgi enam, lehekülgi saab hõlpsasti ümber pöörata, nii et teil on iga kuu selgelt näha ja need ei murdu ümberpööramisel kokku, nii et need ei saa kahjustada.

Lauakalendrid

Lauakalendrid

Meie fotokalendrid on kvaliteetsest traatköitest ja stabiilsest papist alusega, mis on suurepärane kaunistus lauale, riiulile või riiulile. Kui soovite hoida oma ülesandeid organiseeritult ja oma kalendrit alati käepärast, on lauakalender ideaalne, sest selle paigutades näiteks laua- või öökapile saate alati pilgu peale heita, kui seda vajate. See ei ole mitte ainult kasulik aksessuaar, vaid ka suurepärane võimalus iga kuu erinevaid mälestusi taaselustada.

Perekonna kalendrid

Perekonna kalendrid

Kõigi meie kalendrite eeliste ja lisafunktsiooniga: muutudes võimsaks organiseerimisvahendiks peredele. Meie fotoga perekalendri abil saate hoida oma lähedaste sündmusi organiseerituna, luues igale liikmele oma veeru, kuhu saate lisada isiklikke sündmusi. Ja seda kõike nii, et saate samal ajal vaadata oma parimaid ühiseid hetki.

Inspireeruge meie galeriist!

Leia enda jaoks ideaalne viimistlus

Leia enda jaoks ideaalne viimistlus

Läikiv fotopaber

Nautige oma motiive FUJIFILMi Crystal Archive DP II Professional paberil, millel on läikiv pind (250 g/m²).

See paber pakub suurepärast värviedastust, maksimaalset teravust ja uskumatut sügavust. Selle suur tihedus tagab sügavad mustad toonid ja toob kontrastirohked mustvalged pildid parimasse valgusse.

fotopaber läikiv
premium matt paber
fotopaber matt
ringlussevõetud paber
kunstiprint
Siidist fotopaber

Miks osta Saal Digitalist?

Me oleme professionaalne fotolabor, millel on suur entusiasm fotograafia vastu. Püüame alati oma tooteid edasi arendada, et saavutada kõrgemad standardid ja rahuldada klientide vajadusi. Kaasaegse veebipõhise teenusepakkujana oleme spetsialiseerunud kvaliteetsetele fototoodetele, sealhulgas isikupärastatud fotokalendritele, lauakalendritele ja perekonnakalendritele.

Tootja logo puudub

Tootja logo puudub

Ükski meie toode ei sisalda meie logo. Saate täiesti neutraalse toote.

Kiire tarne

Kiire tarne

Saate oma fototoote kiiresti kätte. Ainult mõne tööpäeva pikkune tootmisaeg ei ole pikk ooteaeg.

Rahulolu garanteeritud

Rahulolu garanteeritud

Saal Digitalilt tellimine on stressivaba. Seda seetõttu, et teie rahulolu on meie ettevõtte filosoofia keskne osa.

Riskivaba tellimine

Riskivaba tellimine

Pakume teile erinevaid turvalisi maksevõimalusi teie tellimuste jaoks. Saate valida, kas maksta otsekorralduse, krediitkaardi või PayPaliga.

Professionaalne kvaliteet

Professionaalne kvaliteet

Me usume kõrgekvaliteediliste fototoodete tootmisesse, et pakkuda teile alati tipptaset. Meie juures on teie pildid parimates kätes!

Disaini nüüd
Disaini nüüd