Värvide lihtne haldamine

Saal Digital kasutab ICC-konformset värvihaldussüsteemi. Teie failides olevad värviprofiilid tunnistatakse ja neid võetakse tootmise käigus arvesse. Me ei muuda kunagi teie faile ega tee tarbetuid optimeerimisi. See tagab, et teie faile töödeldakse täpselt nii, nagu te soovite.

Oluline: kalibreerige oma monitor ja lülitage pildiparandus välja, kui see on lubatud.

Fototrükiste optimaalsed eeltingimused
Ainult monitori kalibreerimise ja profileerimise abil saate parimad värvid. Tulemust näete juba oma monitoril.

Milline eelis on värvihaldus?

Optimaalne prindi eelvaade saavutatakse teie eelseadistatud monitori ja meie värvihalduse abil - "Mida näete, seda ka saate". Ideaalis töötab see kombinatsioon nii hästi, et te ei märka peaaegu mingit erinevust selle vahel, mida näete oma monitoril, ja tegeliku fototoote vahel.

Kuid see on võimalik ainult siis, kui kõik standardid on pildi reprodutseerimisel täidetud.

Mida saab Saal Digital teie heaks teha?

 • Igapäevane korduv kalibreerimine tagab, et profileeritud masinad töötavad väikese tolerantsi piires.
 • Fotokeemilise protsessi seisundit kontrollitakse iga päev, et kompenseerida kõikumised enne, kui need mõjutavad fotode kvaliteeti.
 • Meil on ICC-profiil iga pakutava paberitüübi jaoks.
 • Kasutame värvihaldustarkvara, mis suudab sisseehitatud värviprofiile lugeda ja konverteerida pildiandmed, et meie masinatel oleks värvide korrektne reprodutseerimine. Failide puhul, millel ei ole sisseehitatud profiile, kasutatakse vaikimisi värviruumi sRGB.

Tähelepanu: Palun saatke meile failid alati JPG-vormingus, mitte TIFF-vormingus, et värviprofiile saaks õigesti ära tunda!

Mida on vaja teha?

Valgustus
Veenduge, et ruumis on piisavalt valgust. Heledus ja värvitemperatuur peaksid olema võimalikult konstantsed ja korratavad. Ideaalis peaks see olema pimestusvaba, suletud ruum, mida ei mõjuta päevavalguse muutused.

Monitor
Mon
itori õige eelseadistus on värvihalduse kõige olulisem eeltingimus:

 • Monitori heledus peaks jääma vahemikku 90 kuni
  120 cd/qm
  .
 • Värvitemperatuur peab olema seadistatud 5.000 kelvini (D50).
 • Monitori gamma peaks olema reguleeritud 2,2.

Monitor peab olema kalibreeritud, et kuvada õiget värvi ja heledust.

Monitori kalibreerimine kolorimeetriga
Kõrgetasemeline professionaalne värvihaldus ei ole võimalik ilma õige riistvarata. Turul on palju taskukohaseid kolorimeetrid, mis teevad head tööd. Mõned müüjad pakuvad kolorimeeter koos lisatarkvaraga, mis võimaldab teil luua oma monitori ICC-profiili. See võib olla hea alternatiiv uue ja kalli monitori ostmisele.

Disaini nüüd
Disaini nüüd