Värvide lihtne haldamine

Saal Digital kasutab ICC-ühilduvat värvihaldussüsteemi. Värviprofiilid, mis on teie failidesse sisseehitatud, tuvastatakse ja võetakse arvesse tootmise käigus. Me ei tee kunagi teie failidesse muudatusi ega vii läbi mittevajalikku optimeerimist. Nii saame tagada, et teie faile töödeldakse täpselt vastavalt teie nõuetele.

Oluline: kalibreerige oma monitor ja lülitage pildiparandus välja, kui see on lubatud.

Fototrükiste optimaalsed eeldused
Ainult monitori kalibreerimise ja profileerimise abil saate parimad värvid. Tulemust näete juba oma monitoril.

Milline eelis on värvihaldus?

Optimaalne prindi eelvaade saavutatakse teie eelseadistatud monitori ja meie värvihalduse abil - "Mida näete, seda ka saate". Ideaalis töötab see kombinatsioon nii hästi, et te ei märka peaaegu mingit erinevust monitoril kuvatava ja tegeliku fototoote vahel.

Kuid see on võimalik ainult siis, kui kõik standardid on pildi reprodutseerimisel täidetud.

Mida saab Saal Digital teie jaoks teha?

 • Igapäevase korduva kalibreerimisega tagame, et profileeritud masinad töötavad väikese tolerantsi piires.
 • Fotokeemilise protsessi seisundit kontrollitakse iga päev, et kompenseerida kõikumised enne, kui see mõjutab fotode kvaliteeti.
 • Meil on iga pakutava paberitüübi jaoks valmis ICC-profiil.
 • Värvihaldustarkvara rakendamine, mis suudab lugeda sisseehitatud värviprofiile ja konverteerida pildiandmeid, et meie masinatel oleks õige värvide reprodutseerimine. Failide puhul, millel ei ole sisseehitatud profiile, kasutatakse standardse värviruumina sRGB-värviruumi.

Tähelepanu: Palun saatke meile failid alati jpg-vormingus, mitte tiff-vormingus, et värviprofiile saaks õigesti ära tunda!

Mida on vaja teha?

Valgustus
Veenduge, et ruumis oleks piisavalt valgust. Heledus ja värvitemperatuur peaksid olema püsivad ja võimaluse korral korratavad. Ideaalis peaks see olema pimestusvaba ja varjatud ruum, mida ei mõjuta muutuv päevavalgus.

Monitor
Monitori õige eelseadistus on värvihalduse kõige olulisem eeltingimus:

 • Monitori heledus peaks jääma vahemikku 90 kuni
  120 cd/qm
  .
 • Värvitemperatuur peab olema seadistatud 5.000 kelvini (D50).
 • Monitori gamma peaks olema reguleeritud 2,2.

Monitor peab olema kalibreeritud, et kuvada õigeid värve ja heledust.

Monitori kalibreerimine värvimõõturiga
Professionaalne värvihaldus kõrgel tasemel ei ole võimalik ilma õige riistvarata. Umbes 200 naelsterlingi eest on saadaval palju lahendusi. Mõnelt pakkujalt saate värvimõõtmisseadme koos lisatarkvaraga, millega saate luua oma monitori ICC-profiili. Selline seade võib olla hea alternatiiv uuele ja kallile monitorile.

Disaini nüüd
Disaini nüüd