Loo armas Mini Leporello

Akordioni voldik muudab fotode ja teabe esitamise unikaalseks

Paljud erinevad kasutusviisid

Tänu spetsiaalsele voldimistehnikale on mini leporellodel lihtne ja praktiline formaat. Asetage oma pulmapeo kaunimad mälestused minileporellosse või kasutage seda oma lapse sünni väljakuulutamiseks. See sobib ka portfoolio esitlemiseks ja seda saab printida mõlemale küljele.

Erinevad formaadid ja paberitüübid

Minileporellod on saadaval erinevates formaatides ning mitmete külgede ja voltide valikuvõimalustega. Paberi tüübi puhul saate valida "Classic", "Pearl" või "Structured" pindade vahel. Avastage teile ja olukorrale sobiv materjal. Paberipindu saab proovida meie näidiskomplektis.

Saadaolevad paberitüübid

Saadaolevad paberitüübid

Klassikaline

Klassikaline paber (300 g/m²) on äärmiselt sileda ja säravvalge mattpinnaga. Digitaalne trükkimine tagab briljantsed värvid elutruu fotokvaliteediga.

Klassikaline
struktureeritud
pärl
Lisage oma Mini Leporellole kuldne viimistlus

Lisage oma Mini Leporellole kuldne viimistlus

Kas soovite oma Mini Leporellole lisada erilise puudutuse? Siis proovige meie kuldset viimistlust! See lisab uue mõõtme, mida te saate tunda ja näha.

Selle viimistluse saab valida oma Mini Leporello formaadi, pinna ja muude omaduste valimisel. Seejärel valige selle kujundamisel lihtsalt erivärv (kuldne) nende osade jaoks, mida soovite selle efektiga saada.

Disaini nüüd
Disaini nüüd