Tooted koolide ja lasteaedade pildistamiseks

Leia oma ettevõttele ideaalsed isikupärastatud fototooted

Loo kohandatavad fototooted koolifotode jaoks

Loo kohandatavad fototooted koolifotode jaoks

Saal Digital pakub lasteaia- ja koolifotograafidele laia valikut kvaliteetseid fototooteid. Neid saab vabalt kujundada ja kohandada meie veebipoes või meie tarkvara abil. Laiendage pakutavate fototoodete valikut, et lapsevanematel oleks veelgi suurem valik tooteid.

Otsustage, kas soovite ise tellida või luua fotoportaali veebipoe, kus lapsevanemad saavad hõlpsasti internetis tellida. Pakume kiireid tootmis- ja tarneaegu, sealhulgas kiirkullerteenuse võimalust, nii et saate oma tähtaegadest probleemideta kinni pidada!

Fotoportaal: teie kõik-ühes tööriist oma fotograafiaettevõtte jaoks

Fotoportaal: teie kõik-ühes tööriist oma fotograafiaettevõtte jaoks

Kui oled fotograaf, kes on spetsialiseerunud laste või koolide pildistamisele, on Photo Portal ideaalne tööriist sinu jaoks! Teie fotosid on ülimalt lihtne turvaliselt jagada, sest saate iga galeriid eraldi kaitsta paroolide või muude meetmetega, näiteks ainult linkidele juurdepääsuga.

Saate kõik pildid üles laadida üksikutesse galeriidesse või kasutada meie QR-koodi meetodit, mille puhul galeriid luuakse automaatselt. Lapsevanemad saavad oma galeriisse juurde pääseda, valida oma lemmikpildid ja tellida nii palju printe või fototooteid, kui nad soovivad. Võite luua ka tootekomplekte: fototoodete rühm, millel on kindel müügihind kogu paketile. See võimaldab teil müüa printe, fotokleebiseid ja muid tooteid ühes paketis ning vanemad saavad oma lapsele komplekti hõlpsasti veebist osta.

Täiuslik kombinatsioon: Fotokaust ja fotoprindid

Täiuslik kombinatsioon: Fotokaust ja fotoprindid

Me teame, et mitmekesisuse pakkumine on koolifotode puhul võtmetähtsusega. Seepärast leiate meie fotoprintide hulgast kohandatud formaadid, suure valiku viimistlusi ja minimaalse koguse puudumise, nii et saate tellida nii palju fotosid kui soovite!

Kui soovite lisaks Photo Prints'ile pakkuda ka midagi unikaalset, on Photo Folder parim toode lasteaia- ja koolifotograafia jaoks. See on täielikult kohandatav ja saate seda kujundada meie suure hulga kujunduste ja tekstidega. Fotokaustikus on ruumi kahele 13 x 18 Printsile (üks maastiku- ja üks portreefoto) ning mitmele portreefotole või fotokleebisele.

Lisa loominguline puudutus fotokleebiste ja magnetitega

Lisa loominguline puudutus fotokleebiste ja magnetitega

Tõeline klassika, kui tegemist on koolifotoga. Saal Digitali abil saate kujundada nii kvaliteetseid fotomagneteid kui ka fotokleebiseid, valides läikiva, mati või siidist värvi. Need on originaalsed tooted, mis võivad lisada erilise tooni märkmikele, aastaraamatutele, külmkapile ja muuleki!

Nii meie magnetid kui ka kleebised on eelnevalt stantsitud, nii et neid saab hõlpsasti eemaldada, ilma et teised fotod kahjustuksid.

Lisage midagi erilist: Fotokivid

Lisage midagi erilist: Fotokivid

Kui soovid pakkuda midagi originaalset ja eristuvat, on fotokillud suurepärane idee! Need on laste seas väga populaarsed, sest tegemist on fototootega, mida saab kõigepealt tükkhaaval kokku panna ning seejärel on seda lihtne ja lõbus välja panna.

Võite pakkuda neid erinevates formaatides ja suurustes, sõltuvalt teie eelistustest või sellest, millest teie kliendid on huvitatud.

Fotokomplektid: täiuslik täiendus teie koolipakettidele

Fotokomplektid: täiuslik täiendus teie koolipakettidele

Nautige sama kõrget kvaliteeti kui meie tavalised fotoprindid, kuid lõbusate kujundustega, mis kopeerivad teie lemmikfotot. See sobib ideaalselt kooli- ja lasteaiapakettidesse, sest vanemad saavad fotokomplekte hõlpsasti jagada, et kinkida üksikuid fotosid sõpradele ja pereliikmetele.

Saate valida ühe meie eeltäidetud mallide hulgast, olenevalt sellest, kui palju koopiaid soovite ja kui suurena soovite fotosid.

Paku midagi unikaalset meie fotokingitustega

Paku midagi unikaalset meie fotokingitustega

Kui soovite pakkuda oma koolipakettides ainulaadseid esemeid, on fotokingitused ideaalne valik! Neid on väga lihtne kujundada ja need on suurepärane võimalus muuta foto millekski lõbusaks!

Siin on mõned meie soovitused, kui tegemist on kooli- ja lastefotoga:

  • Võtmehoidjad, mida vanemad saavad kinkida perele ja sõpradele.
  • Fotomugid, mis lisavad lõbusat tooni igale hommikusöögile või kohvipausile.
  • Metallkarbid, et ohutult hoida toitu ja muid esemeid.
  • Fotopullid, mis pakuvad palju rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele!
Suured formaadid: muuta iga foto ilusaks fotolõuendiks

Suured formaadid: muuta iga foto ilusaks fotolõuendiks

Mõned fotod vajavad suuremat formaati! Kui soovid pakkuda suuri formaate lasteaia- või koolifotode jaoks, võid tutvuda meie Wall Arti valikuga!

Fotolõuend on näiteks põhjusega klassika ja sobib ideaalselt lastefotode puhul. Pehme struktuur annab sellele loomuliku välimuse, mis rõõmustab lapsi ja vanemaid ühtaegu.

Disaini nüüd