Verejooksu liin

Verejooksu liin

Kõik tooted on disaineris ümbritsetud punase joonega, mis on väga lähedal servale. See on valgustusjoon ja seda tuleb objektide paigutamisel arvesse võtta. Pilte ja objekte ei tohi kunagi paigutada sellele joonele, kuna see võib lõpptootes põhjustada valgeid piire ümber pildi. Kõik objektid ja pildid tuleb paigutada nii, et neil oleks piisavalt ruumi lõikeliini suhtes.

Näited positsioonide kohta:

Näited valest ja õigest asendist võrreldes väljalõikejoonega

  1. Pilt on otse lõikeliinil. Vältige seda asendit. Valged servad võivad lõpptootes ilmneda.
  2. Kujutis on kaugel lõikeliinist ja seda saab puhtalt kärpida. Soovitame jätta vähemalt 10 mm (1 cm).
  3. Pildil on piisavalt ruumi lõikamiseks.

Vaikimisi on aktiveeritud kärbete hoiatus, et vältida objektide paigutamist kärbete joonele. Valiku "Pleed-hoiatus" leiate menüüst Settings (Seaded ) kui Show bleed information (Näita pleekimise teavet).

Valik

Kui see valik on aktiveeritud, kuvatakse hoiatussõnum, kui pilt, tekstikast, clipart või täitekast paigutatakse liiga lähedale lõikeliinile, ja joon on punase värviga esile tõstetud.

Näited pildi valest ja õigest asukohast võrreldes lõikeliiniga

Isegi kui pildid on õigesti paigutatud ja hoiatusteadet ei kuvata, peaksite piltide paigutamisel olema ettevaatlik, et olulised motiivid ei asuks liiga lähedale lõikeliinile, nii et need ei oleks liiga lähedal lõpptoote servale
Tekst: Teksti paigutamisel on oluline, et see ei ulatuks kunagi üle väljalõikejoone, et vältida selle kärpimist lõpptootes. Pange tähele, et tekstihoiatus kehtib kogu tekstiväljale, mitte ainult tähtedele. Isegi kui tekst on kaugel lõikeliinist, võib hoiatus ilmuda, kui tekstikast on lõikeliini lähedal.

Näited teksti valest ja õigest asukohast võrreldes väljalõigatud joonega