Väljapanekute pildiallkiri

Väljapanekute pildiallkiri

See funktsioon on väga kasulik näituste puhul, kuna võimaldab potentsiaalsetel klientidel osta teie fotosid otse, skaneerides lihtsalt fotoga seotud QR-koodi. Kui soovite teha fotod kättesaadavaks lihtsalt QR-koodi skaneerimise teel, saate seda teha, kasutades oma galeriis funktsiooni Create Caption (Loo pildiallkiri ). Enne selle valiku klõpsamist saate lisada galeriis olevatele piltidele pealkirja ja kirjelduse, nii et see teave ilmub kaardil QR-koodi kõrval. Selleks valige oma galeriist foto. Parempoolses menüüs näete teavet foto kohta ja erinevaid funktsioone. Detailide all leiate ruumi, kuhu saate soovi korral lisada pildile pealkirja ja kirjelduse. Kui olete need täitnud, klõpsake nuppu Salvesta muudatused. Kui te ei lisa pildile pealkirja, kasutatakse vaikimisi failinime.

Image details in the gallery view

Funktsiooni Create Captions (Loo pildiallkiri ) leiate kahest kohast: Galeriis, klõpsates soovitud galerii 3 punkti nupule.

Display options in the gallery

Galeriis, ilma valitud pildita, leiate selle menüüst paremal, funktsioonide all.

Options within the gallery

Kui klõpsate nupule Create caption (for exhibitions), näete erinevaid võimalusi, kuidas kohandada oma kaardi teavet ja välimust, samuti eelvaadet, kuidas see välja näeb. Lisaks skaneeritavale QR-koodile sisaldavad kaardid ka kunstniku nime, mille leiate konto jaotisest " Profiili ja lehekülje seaded ", ning pildi pealkirja, millele see viitab. Valikuliselt saate lisada ka pildi kirjelduse.

Export caption data menu

Kõigi galeriis olevate fotokaartide ja nende QR-koodi PDF-formaadis allalaadimiseks klõpsake lihtsalt nuppu Download printable PDF file. Kõigi galerii igale pildile vastavate kaartide PDF-faili saab alla laadida, välja printida ja kasutada, kus iganes soovite. Samuti saate alla laadida CSV-faili vastava galerii teabega, klõpsates nupule Lae leht (CSV) alla. CSV-faili abil saate luua ja kujundada oma pildiallkirja.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: