Toote valik

Toote valik

Saal Digitali kaudu on võimalik printida pilte paljudele toodetele. Igaühel neist on erinevad kohandamisvahendid, sõltuvalt toote omadustest. Kui käivitate töölauaprogrammi, avaneb esimesena tootevalik. Siit leiate peamised tootekategooriad. Nende hulka kuuluvad prindid, fotoraamatud, seinakunst, kaardid ja paljud teised.

Toote valiku aken

Igal tootekategoorial on mitu alamkategooriat. Näiteks valides fotoraamatud, kuvatakse erinevad alamkategooriad, nagu kõvakaaneline fotoraamat, Professional Line fotoraamat, portfoolioalbumid jne.

Fotoraamatute valikuaken

Toodete laiast valikust tulenevalt võib sõltuvalt artiklist olla isegi alamkategooriaid alamkategooriate sees. Selles näites kuvab Professional Line Photo Book valimine selle toote formaadivalikud. Klõpsates ükskõik millisel neist, jõuate toote konfiguratsiooni. Näiteks saab fotoraamatute puhul valida erinevaid võimalusi kaanematerjali, lehekülgede kohta, kas lisada kinkekarp jne. Klõpsates nupul Disain avaneb Disainer, kus on valitud toode ja kujundatav konfiguratsioon.

30 x 30 Professional Line fotoraamatu konfiguratsioonipaneel

Kui tootekategooria on valitud, ilmub üleval valitud toote nimi. See toimib ka navigeerijana. Vajutades ükskõik millisele kategooria nimele, jõuate tagasi kategooria valikumenüüsse. See võimaldab teil erinevate kategooriate ja alamkategooriate vahel kerida, et valida oma piltide jaoks parim toode ja konfiguratsioon. Näiteks, kui olete valinud Poster/FineArt > FineArt > Customise FineArt viib teid konfiguratsioonipaneelile.

FineArt konfiguratsioonipaneel

Kui klõpsate üleval Poster/FineArt pealkirjal, jõuate tagasi kategooria menüüsse, kus saate valida teise kategooria, näiteks Photo in changeable frame (Foto muutuvas raamis).

Poster ja FineArt valikuaken