Täida kast

Täida kast

Saate kohandada kõik fototootes olevad täitekastid vastavalt oma kujundusele. Selleks klõpsake disaineri ülemises menüüs nupule Lisa täitekast või kasutage juba olemasolevat kujundust. Kui olete täitekasti välja valinud, saate selle seadeid muuta, klõpsates selle kohal olevat nuppu Edit fill või kasutades parempoolse menüü nuppu Fill box (täitekast ). Need valikud võimaldavad teil täita kasti vastavalt oma eelistustele isikupärastada.

Fill box added and tools displayed in right menu

Kui täitekasti konfiguratsioonimenüü on kuvatud, saate valida värvi, gradienti või tekstuuri vahel.

Värv

Täitekasti jaoks on mitu võimalust ühevärvi valimiseks:

1. Klõpsake ühte selles menüüs näidatud värvidest.

2. Kui klõpsate nupul Colour (Värv ), avaneb menüü, kus on rohkem värve ja erinevaid vahendeid. Siit leiate pipettide tööriista. Sellel ikoonil klõpsates muutub teie hiir pipetiks. Kui klõpsate mis tahes värvil, valite selle värvi oma täitekasti värviks. See on väga kasulik, kui soovite valida fotolt värvi ja määrata selle oma täitekasti värviks.

Fill box colour options

3. Pärast värvi nupule klõpsamist leiate pipettide tööriista kõrval värvi valimise nupu. Siin saate valida soovitud värvi pakutavast värvipaletist, sisestada selle HSB-, RGB- või koodväärtuse. Täitekast täidetakse valitud värviga.

Colour selection tool

Viimati kasutatud 4 värvi kuvatakse esimeses reas pealkirja " Viimati kasutatud" all. Neid saab hõlpsasti leida ja valida järgmistes loodavates täitekastides.

Fill box Most recently used colour

Nupu Colour (Värv ) paremal pool on lahter Opacity (Läbipaistvus ). Selle väärtuse muutmine muudab täitekasti läbipaistvust.

Gradient

Kui klõpsate selles menüüs ühel gradienti valikul, täidetakse sellega automaatselt täitekast.

Fill box gradient options

Värvi 1 ja värvi 2 lahtrites saab valida gradienti värvid. Kui klõpsate ühel neist värvikastidest, avaneb menüü, kus saate valida värvi näidatud värvide hulgast, kasutada värvi valimiseks pipettide tööriista või klõpsata nupul Colour selection, et valida konkreetne värv sellest menüüst.

Gradient colour selection

Ruut Rotatsioon võimaldab määrata gradienti pöörlemisastme, kusjuures üks värv on ühes otsas ja teine teises otsas. Lahter Läbipaistvus võimaldab teil määrata gradientide täidise läbipaistvuse määra.

Rotated gradient fill box

Nagu ka värvide osas, on viimased 4 kasutatud gradienti nähtavad esimeses reas pealkirja " Viimati kasutatud" all.

Tekstuur

Selles menüüs kuvatakse erinevaid tekstuure, mille hulgast saab täitmisruutu valida. Klõpsates ühel neist, määratakse see tekstuur täidiseks.

Fill box texture options

Läbipaistmatust saab reguleerida lahtris Läbipaistvus. Tööriist Colourization (Värvimine ) toonib valitud tekstuuri toonid selles kastis valitud värviga. Selle intensiivsust saab reguleerida nupu Colourization (Opacity ) abil. Klõpsates nupule Reset taastatakse vaikeväärtused.

Fill box with colourized texture

Viimati kasutatud 3 tekstuuri kuvatakse pealkirja Most recently used (Viimati kasutatud) all.