Loo galeriist projekt

Loo galeriist projekt

Lisaks piltidele saate Saal Designi tarkvaras, veebipoes või välise disainitarkvara abil loodud projekte salvestada, hallata, jagada ja müüa. Lisaks saate otse galeriist luua nii palju fototooteid, kui soovite, kiiresti ja lihtsalt. Galeriide paneelil avage galerii menüü, millest soovite toote luua, ja valige Loo toode.

Gallery panel drop down menu

Selle valiku leiate ka galeriist. Kui avate galerii, näete, et paremal asuvas menüüs kuvatakse erinevaid valikuid ja teavet teie galerii kohta. Sellest menüüst leiate ka võimaluse luua toode selles galeriis olevatest fotodest. Teil tuleb vaid klõpsata nupule Create product (Loo toode).

Options within a gallery

Veebipood avaneb automaatselt ja näitab teile erinevaid Saal Digitali pakutavaid fototooteid.

Photo products

Saate kohandada kõiki toote omadusi.

Professional Line XT features

Ja valige meetod, mida eelistate oma fototoodete loomiseks.

Design modes

Kui valite režiimi AutoLayout, on kõik teie galeriis olevad fotod disaineris saadaval, et saaksite neid kasutada oma toote loomiseks.

Designer with autolayout

Kui valite toote loomise ühe minuti režiimi, luuakse toode automaatselt teie galeriist valitud fotode abil.

Image selection

Kui toode on loodud, saate teha sellesse mis tahes muudatusi. Ja lisada veel pilte mõnest teisest galeriist või seadmest, kui neid vajate. Siit saate projekti ka oma ostukorvi lisada, seda jagada ja müüa, kui see on valmis.

Professional Line created with one minute

Kui olete oma projekti kujundamise lõpetanud, peate selle salvestamiseks klõpsama nupule Salvesta projekt. Peate andma sellele nime ja klõpsama nupule Salvesta.

Save project

Kui avate projektide paneeli, leiate oma projekti selle nimega, millega salvestasite selle.

Project panel with professional Line

Kui valite projekti, ilmub paremale menüüsse mitu valikut, sealhulgas Add to cart, Share settings ja Sell project. Need valikud leiate ka projekti 3 punkti nupule klõpsates.