Müügi- ja arve seaded

Müügi- ja arve seaded

Saal Digital hoolitseb kogu müügiprotsessi eest täiesti tasuta, jättes teile vabaduse keskenduda oma äritegevusele. Sellest menüüst leiate siiski mitmesuguseid müügi- ja arvete esitamise protsessiga seotud valikuid, et oma äri ja brändi rohkem kohandada ja kontrollida.

Sales and bill settings panel

Arve seaded

Soovi korral saate lisada oma logo, mis kuvatakse arve ülemises nurgas. Nii on teie kaubamärk olemas ja nähtav teie klientidele arveldusprotsessi ajal.

Upload image button

Klõpsake lihtsalt nupule Upload image ja laadige oma logo üles, kasutades määratud parameetreid. Pärast üleslaadimist on teie pilt siin saadaval.

Logo in bill settings

Saate logo asendada, klõpsates Upload image (laadige pilt üles ) või eemaldada, klõpsates Delete (kustuta). Kui klõpsate nupule Edit image, saate määrata soovitud kärpimise ja vajadusel teha mõningaid muudatusi.

Logo editor

Käsitsi tellimuste vabastamine

Kui soovite täielikku kontrolli oma tellimuste üle, kinnitades iga tellimuse käsitsi enne selle tootmisse minekut, saate seda teha, kui aktiveerite selle valiku.

Manual release orders option

Kõik teie klientide tehtud tellimused ilmuvad tellimuste haldamise paneelile ja ootavad, et te need käsitsi heaks kiidaksite. Samuti saate iga esitatud tellimuse kohta e-posti teate.

Order management panel with order waiting

Kõik, mida peate tegema, on tellimuse lõpetamiseks tootmisse vabastamine või vajadusel tellimuse tühistamine.

Order waiting for approval

Kaupluses kogumine

Kui soovite, et tellimused saadetakse kliendi valitud sihtkoha asemel konkreetsele aadressile, saate selle võimaluse aktiveerida. See on väga kasulik, kui teil on füüsiline kauplus või soovite tellimusi oma klientidele isiklikult kätte toimetada.

In store collection option

Kui see on aktiveeritud, täitke lihtsalt aadress ja kõik teie galeriide ja projektide tellimused saadetakse sellele aadressile.

Jagamisfunktsioon - neutraalne jagamislink

See valik võimaldab teil saata jagatud linke oma klientidele täiesti neutraalselt, ilma igasuguse viiteta Saal Digitalile. Saal Digitali valik on vaikimisi valitud. See tähendab, et kõik jagatud lingid teie galeriidele ja projektidele jäävad saal-digital.net domeeni alla.
Kui valite fotoportaali suvandi, on teie jagatud lingid photo-portal.shop domeeni all. See tähendab, et teie kliendid ei näe teie sisu külastades ühtegi viidet Saal Digitalile.

Sharing function

See funktsioon mõjutab kogu teie sisu, nii galeriid kui ka projektid, samuti teie profiililehte.

Gallery with neutral link