Hinnakirjad

Hinnakirjad

Fototoodete müümiseks peate kõigepealt looma hinnakirjad, milles määratlete kõik müüdavate toodete kriteeriumid, nende omadused ja hinnad. Kui need hinnakirjad on loodud, on neid võimalik kasutada teie galeriides, kui on aktiveeritud valik " Tellimise lubamine ".
Kõik loodud hinnakirjad kuvatakse müügipaneeli menüüs Hinnakirjad. Neid saab igal ajal muuta, klõpsates nupule Edit (Muuda). Saate luua nii palju hinnakirju kui soovite.

Price list panel

Hinnakirja loomiseks tuleb klõpsata nupule Lisa. Ilmub menüü Uus müügihinnakiri.

New selling price list menu

Esimesena tuleb määrata Põhiseaded. Siin peate andma oma hinnakirjale pealkirja. See nimi on nähtav ainult teile ja seda ei jagata teie klientidega. Saate määrata hinnakirja vaikimisi hinnakirjaks. Nii aktiveeritakse see vaikimisi, kui lubate ühe oma galerii kommertsialiseerimist. Ja kui soovite, saate aktiveerida hinnakujundaja, et hinnad automaatselt ümardada.

Price list basic settings

Toodete konfigureerimine

Põhiseadete all leiate erinevad saadaval olevad fototoodete kategooriad. Peate aktiveerima need, mida soovite oma hinnakirjas määrata.

Products category deactivated

Niipea, kui tootekategooria on aktiveeritud, ilmuvad uued valikud. Saate igas kategoorias saadaval olevad tooted eraldi aktiveerida ja deaktiveerida.

Products within Wall Decor category

Lisaks saate klõpsates Configuration (Konfiguratsioon), aktiveerida ja deaktiveerida iga toote erinevad seadistusvõimalused. Sõltuvalt konfigureeritavast tootest leiate erinevaid võimalusi selle kohandamiseks. Kui olete seadistanud, peate konfiguratsiooni salvestama.

Photo in a Changeable Frame configurator

Samuti saate sorteerida fototoodete ilmumise järjekorda, nii et teie valitud toode ilmub esimesena. Selleks klõpsake lihtsalt iga toote paremal pool ilmuvatel nooltel ja nihutage seda vastavalt soovile üles või alla.

Rearranged products in price list

Saate muuta nii fototoodete kategooria kui ka fototoodete järjekorda kategooria sees.

Hinna määramine

Saate määrata iga toote lisatasu. See lisatasu lisatakse toote ostuhinnale ja vastab kasumile, mida saate iga müüdud toote eest. Saate määrata erinevaid lisatasusid: Absoluutne, mille puhul saate määrata fikseeritud lisatasu. Protsentuaalne, kus saate määrata protsentuaalse lisatasu. Fikseeritud iga toote jaoks, mis võimaldab teil käsitsi määrata iga toote müügihinna.

Surcharge types

Kui klõpsate Configuration, kui on valitud Fixed for each product, näete selle toote konfiguratsioonipaneeli.

Fixed for each product configuration menu

Siin saate konfigureerida kõike, mis on seotud fototootega, ning leida teavet selle ostuhinna, müügihinna ja teenitava kasumi kohta. Te saate iga artikli vastavalt oma vajadustele aktiveerida või deaktiveerida. Vaikimisi on kõik fototootes olevad artiklid valitud eelseadistatud müügihinna ja kasumiga. Te saate hõlpsasti muuta kõigi artiklite lisatasu absoluutset või protsentuaalset tüüpi esimesel paneelil.

Apply surcharge to selected articles menu

Saate määrata konkreetse konfiguratsiooni, mis valitakse vaikimisi, kui see valitakse galeriis ostmiseks. See seab soovitud konfiguratsiooni prioriteediks ja teeb kliendi jaoks valiku lihtsamaks.

Preselected article menu

Saate kasutada filtreid ja otsinguvahendit, et leida kiiresti kõik teie määratud funktsioonidega artiklid. Nii on lihtne aktiveerida ainult soovitud funktsioonidega artiklid.

Filters applied in configurator

Samuti saate otsustada, millise lõpphinnaga igaüks neist müüakse, sisestades lihtsalt väärtuse veergu Müügihind. Kui olete oma seadistused teinud, klõpsake nuppu Salvesta.

Digitaalsed failid

Lisaks fototoodetele saate müüa ka oma piltide digitaalseid faile. Hinnakirjast leiate erinevad resolutsiooni valikud, mida saab aktiveerida. Peate aktiveerima need, mida soovite müüa, ja määrama neile absoluutse hinna.

Digital files activated

Soovi korral saate oma digifaile isegi tasuta pakkuda, määrates hinnakirjas hinnaks 0. Seejärel saavad teie kliendid galeriis valida digifaili, lisada selle ostukorvi hinnaga 0, vormistada tellimuse ja saada digifailid tasuta.

Digital files in gallery

Shopping basket with digital files

Digifailide tellimisel saab kasutaja pärast makse laekumist kiirelt ja mugavalt e-posti teel fotode allalaadimislingi, ilma et ta peaks ootama tootmistähtaega. Allalaadimislink kehtib kuni 30 päeva. Vajaduse korral saate allalaadimislingi kliendile uuesti saata, valides tellimuse koos allalaadimistega tellimuste halduspaneelis ja klõpsates nupule Resend download links to customer.

Resend download links button

Konkreetse pildi hinnakiri

Saate määrata konkreetse hinnakirja üksiku pildi jaoks. See on kasulik näiteks siis, kui soovite müüa grupifotot teatud formaadis ja teatud hinnaga. Selleks avage galerii ja valige foto. Kogu teave foto kohta ilmub paremal asuvasse menüüsse. Siit leiate hinnakirja rippmenüü.

Image selected in gallery

Vaikimisi on valitud Use price list from gallery (kasuta hinnakirja galeriist ). Teil tuleb vaid valida hinnakiri, mida soovite selle konkreetse foto jaoks aktiveerida. Kui olete valinud, klõpsake nuppu Salvesta muudatused.

Image price list options

Kui avate galerii, näete, et valitud fotol on saadaval selle konkreetse foto jaoks määratud hinnakirja tooted ja hinnad.