Soovide nimekiri

Soovide nimekiri

Kui teie kliendid külastavad galeriid, saavad kasutajad valida oma lemmikfotosid, mida lisada oma soovide nimekirja. Nii saavad kasutajad luua oma kollektsiooni ja osta, millal iganes nad soovivad.

Gallery sample

Fotode lisamiseks soovinimekirja klõpsake südamele, mis ilmub iga foto peale, kui liigute hiirega selle kohale. Kui klõpsate samal südamel, eemaldate foto soovide nimekirjast. Soovinimekiri on galerii paremas ülanurgas ja sellega kaasneb number, mis näitab lisatud fotode arvu. Kui teie klient klõpsab sellele südamele, näeb ta kõiki pilte, mis on lisatud soovide nimekirja, sealhulgas alamgaleriides valitud pilte.

Wish list sample

Siit saab teie klient osta pilte ja eemaldada pilte, mida te ei soovi oma soovide nimekirjast. Lisaks märgistatakse kasutajate poolt soovide nimekirja lisatud pildid galeriis südamega, mis on teile nähtav.

Wish list icon notification

Kui galeriis on valitud mitu pilti, on paremas menüüs saadaval valik Download CSV file (Lae CSV-faili alla ). See võimaldab teil valida kasutaja soovinimekirja lisatud fotod ja laadida alla CSV-faili, et neid kiiresti leida välises tarkvaras, mida kasutate, näiteks Lightroomis.

Tagasiside nupp

Soovide nimekirja saab kasutada tagasiside vahendina. Galerii seadetes on valik " Näita tagasiside nuppu".

Show feedback button in gallery settings

Kui see on aktiveeritud, leiavad kasutajad soovide nimekirjast nupu " Saada valik ".

Send selection button in wish list

Sellele nupule klõpsates avaneb aken, kus kasutajal palutakse sisestada oma isikuandmed koos sõnumiga. Kui olete need täitnud ja vajutanud nupule " Saada", saate e-kirja koos kliendi sõnumiga.

Send selection window

Teie kliendi valitud fotod kuvatakse teile vastavas galeriis, mis on tähistatud südame ikooniga.

Heart icon on gallery