Müügi seaded

Müügi seaded

See menüü võimaldab teil müüa oma pilte toodete või digitaalsete failidena. Kui soovite oma pilte müüa, on oluline, et aktiveerite selle valiku. Kui klõpsate Müügiseadistused, palutakse esimesel ekraanil aktiveerida valik Tellimise lubamine, et lubada piltide tellimist.

Activate allow ordering

Kui see on aktiveeritud, kuvatakse mitu võimalust, mille abil saate oma piltide müüki kohandada.

Sales settings

Esimesena leiate hinnakirja. Hinnakirjade seadistamisel vaikimisi valitud hinnakiri on eelvalitud. Hinnakirja menüüst saate valida teistsuguse. Ja kui teil on vaja, saate teha hinnakirjas lõplikke muudatusi, klõpsates nupule Edit (Muuda).

Select price list

Järgnevalt leiate võimaluse aktiveerida Filter products by image ratio (Toodete filtreerimine pildi suhte järgi). See võimaldab teil tellida valitud hinnakirjast ainult neid tooteid, mis vastavad pildi kuvasuhtele.

Ratio filter sample options

Saate anda kliendile võimaluse pildi kärpimiseks ja ümberkujundamiseks, kui aktiveerite käsu Allow image editing/cropping (pildi redigeerimise/ kärpimise lubamine). Kui fototoode on valitud, kuvatakse jagatud galerii lingil nuppu Pildi redigeerimine.

Edit button on gallery

Sellele klõpsates saab klient teha pildile viimaseid kohandusi vastavalt valitud fototoote formaadile.

Crop image

Lõpuks saate aktiveerida võimaluse Replace image before ordering (Pildi asendamine enne tellimist ). Nii saate lõpliku faili üles laadida, kui tellimus on tehtud ja enne selle edastamist tootmisse.

Rakendage hinnakirja galeriile

Hinnakirja galeriile kohaldamiseks peate kõigepealt lubama selle tellimist. Galeriides peate avama menüü galeriist, mida soovite rakendada. Ilmub mitu valikut.

Options from the gallery panel

Kõik need valikud leiate ka galerii sees.

Options within a gallery

Peate klõpsama Müügiseadistused. See toob esile menüü Müügiseaded, kus on aktiveeritud valik Tellimuste lubamine.

Gallery Sales settings

Vaikimisi määratud hinnakiri valitakse automaatselt. Saate seda muuta mõne teise juba loodud hinnakirja vastu, avades hinnakirja menüü ja valides selle. Selles menüüs saate aktiveerida valiku Filter products by image format, aktiveerida valiku, mis võimaldab klientidel oma pilte muuta ja kärpida, ning aktiveerida valiku Replace images before ordering (Piltide asendamine enne tellimist ). Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta. Kui teie galeriid ei ole varem jagatud, ilmub menüü Share gallery (Galerii jagamine ). Oma piltide müümiseks peate aktiveerima jagamise. Kui olete lõpetanud, peate klõpsama nupule Salvesta. Näete, et galerii staatus on muutunud.

Gallery status

Kui avate oma galerii, näete, et galeriis on nüüd saadaval valik Osta nüüd.

Buy now button

Pilte saab osta vastavalt valitud hinnakirjas määratud konfiguratsioonile.

Products to buy

Lisaks galeriidele saab müüki panna ka kõik fototooted, näiteks fotoraamatud, kalendrid ja kaardid.