Jaga seaded

Jaga seaded

Sellest menüüst leiate vahendid, mille abil saate oma pilte ja galeriisid oma kontaktide ja klientidega jagada. See valik tuleb aktiveerida ka siis, kui soovite oma pilte müüa. Kui klõpsate esimest korda Jaga seaded, kuvatakse ekraan, kus palutakse aktiveerida jagamine.

Activate sharing

Kui see on aktiveeritud, ilmuvad erinevad valikud, mis võimaldavad teil kohandada, kuidas teie galeriid jagatakse. Siin on nähtav teie galeriisse viiva jagatava lingi loomine. Võite selle lingi käsitsi kopeerida ja kleepida või lihtsalt klõpsata Avatud, et avada jagatud link oma galeriisse. Nii näete, kuidas kasutajad galeriid näevad.

Share gallery menu

Teie galerii jagamise viiside seadistamiseks on veel täiendavaid võimalusi. Näete, et teie galerii seadetes kirjutatud pealkiri on kopeeritud teie galerii jagatud lingi vaikimisi pealkirjaks. Soovi korral saate pealkirja üle kirjutada, et see ilmuks jagatud lingil teie galerii pealkirjana. Samuti saate soovi korral oma galerii kirjelduse üle kirjutada.

Override gallery description

Kui olete eelnevalt oma müügis keeled sisse lülitanud, saate oma galerii jagatud lingi tõlgitud pealkirja ja kirjelduse lisada siin, klõpsates Translate (tõlkida). Lubatud keeled kuvatakse teile täitmiseks.

Translations

Lõpuks saate aktiveerida galerii avaldamise võimaluse oma profiililehel. Nii saavad kasutajad lisaks sellele, et pääsevad galeriile juurde jagatud lingi kaudu, külastada seda ka teie profiililehe kaudu koos teiste galeriidega, mille olete seal avaldanud.

Publish on profile page

Turvaline parooliga

Soovi korral saate oma galeriid kaitsta parooliga. Nii pääsevad sellele ligi ainult kasutajad, kes teavad parooli. Galeriile juurdepääsuks peate kasutajatele käsitsi teatama salasõna.

Secure with password

Võite aktiveerida ka valiku Nõua registreerimist. See nõuab jagatud lingile juurdepääsu kasutajalt registreerimist.

Require registration

Niipea kui kasutaja on galeriisse registreerunud, kuvatakse ta galerii infomenüüs.

User listed in gallery

Ja kui kasutaja on uus, lisatakse ta teie kontaktide hulka.

User on contacts

Näete, et kui valik Nõua registreerimist on aktiivne, ilmub valik Esimene kasutaja määrab salasõna. saate selle lubada, mis tähendab, et esimene kasutaja, kes sellesse galeriisse sisse logib, määrab galerii salasõna.

Jagatud lingi saatmine kontaktidele

Jaotatud lingi all leiate erinevad võimalused oma galerii saatmiseks ja jagamiseks kasutajatele. Võite kopeerida Jaga linki, et saata see soovitud kasutajatele teie valitud meetodi või platvormi kaudu. Klõpsake Saada e-posti teel, et saata link e-posti teel. See avab automaatselt vaikimisi tarkvara, mille olete oma seadmes e-kirjade saatmiseks valinud. Või saate saata jagatud lingi oma kontaktidele e-posti teel otse fotoportaalist, klõpsates Jaga kontaktidega.

Share link options

Kui valite selle valiku, näete eelnevalt lisatud kontakte ja kontaktide rühma. Saate valida need, kellele soovite saata jagatud lingi. Soovi korral saate siia lisada veel kontakte, klõpsates nuppu Lisa.

Select contacts

Kui olete valinud kontaktid, kellele saadetakse e-kiri teie galerii jagatud lingiga, peate klõpsama nuppu Continue (Jätka). Avaneb uus aken, kuhu saate kirjutada teksti, mis kaasneb teie jagatud lingiga. Kui olete juba loonud E-maili mallid müügis, saate valida ühe olemasolevast rippmenüüst. Samuti märkate, et eelnevalt valitud kontaktid on juba lisatud. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Send Message ja need kontaktid saavad teie galerii jagatud lingi kõrvale kirjutatud sõnumi.

Send message

Kui olete seadistanud galerii jagamise seaded, klõpsake nuppu Salvesta. Näete, et teie galerii staatus on muutunud.

Gallery status