Galeriide loomine

Galeriide loomine

Galeriid võimaldavad salvestada, korraldada, jagada ja müüa oma pilte ühest veebipõhisest hoidlast.

Galerii loomine

Gallery panel

Galerii loomiseks peate minema galeriidesse ja klõpsama nupule +Lisata. Avaneb hüpikmenüü, mis võimaldab teil kirjutada pealkirja, kirjelduse ja valida fototüübi. Kui see on täidetud, peate klõpsama nupule Create.

Add a new gallery menu

Uus galerii ilmub teie galeriidesse.

New gallery on Gallery panel

Saate oma uue galerii avada, klõpsates sellel. Näete, et uus galerii on tühi.

Empty gallery

Piltide lisamiseks peate klõpsama +Add, Add images ja valima koha, kuhu teie fotod on salvestatud. Või võite lisada fotosid otse, lohistades need kaustast ja libistades need galeriisse.

Add images optionsGallery with images

Alagalerii loomine

Lisaks galeriidele on teil võimalus luua galerii sees alamgaleriisid. See on väga kasulik oma fotode organiseerimiseks või fotode valiku tegemiseks, et saata neid konkreetsetele inimrühmadele. Alagaleriate loomiseks peate klõpsama +Add ja valima Add new sub-gallery (Lisa uus alamgalerii).

Add sub-gallery button

Avaneb hüpikmenüü, mis võimaldab teil kirjutada pealkirja, kirjelduse ja valida fototüübi. Siin saate ka aktiveerida või deaktiveerida võimaluse jagada alamgaleriid automaatselt, kui põhigaleriid jagatakse. Kui see on täidetud, tuleb klõpsata nupule Create.

New subgallery menu

Uus alamgalerii ilmub galerii sees. Uue alamgalerii saate avada, klõpsates sellel. Näete, et see uus alamgalerii on tühi. Võite lisada fotosid, klõpsates nupule +Add, nagu galeriides.

New subgallery created

Ja te saate valida fotosid peagaleriist, et neid alamgaleriisse paigutada. Peate lihtsalt tagasi pöörduma peagaleriisse, klõpsates sellel.

Gallery top menu

Ja valida fotod, mida soovite alamgaleriisse viia. Kui soovite valida rohkem kui ühe foto, peate klõpsama märkeruutu Select multiple (valige mitu fotot ) ja seejärel valima fotod. Kui pilt on valitud, ilmub paremale menüüsse võimalus kopeerida, teisaldada ja kustutada. Valitud fotode lisamiseks alamgaleriisse valige vastavalt vajadusele kas kopeerimine või teisaldamine.