Galerii seaded

Galerii seaded

Selles menüüs saate konfigureerida oma galerii esitusaspekte.

Gallery settings menu

Kõigepealt leiate Põhiseaded, kus saate muuta pealkirja, lisada kirjelduse ja valida galerii fototüübi. Allpool leiate oma galerii erinevad seaded. Teil on võimalus kuvada oma galerii pealkirjana pilti, mis on nähtav galerii jagatud lingi ülaosas.

Gallery

Kui soovite, saate aktiveerida võimaluse kasutada seda päisepilti ainult selle funktsiooni jaoks ja mitte näidata seda oma galerii sees.

Show title image option

Galeriis olevad fotod võivad sisaldada pealkirja ja kirjeldust. Neid saab lisada foto valimisel, paremas veerus.

Gallery right column

Galerii seadetes saate aktiveerida võimaluse näidata foto pealkirja ja kirjeldust oma galeriis.

Photo title on gallery option

Lisaks saate siin aktiveerida vesimärgi oma galeriis. Ja lubada kommentaarid oma galeriis. Nende valikute järel leiate tööriistad oma galerii välimuse muutmiseks.

Display options

Teil on isegi võimalus valida iseseisvalt kuvamisrežiim mobiilseadmetes.

Mobile view

Kui olete oma galerii seadete konfigureerimise lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta. Galerii põhipildi seadistamine. Paremal olevas menüüs näete, et seal on eelvalitud pilt. See pilt töötab vaikimisi teie galerii päise pildina, kui see on jagatud.

Gallery main image

Te saate valida teise pildi, klõpsates nupule Change main image ( Muuda peapilti). Avaneb aken, kus saate valida galeriist mõne muu pildi või laadida üles teise pildi, mis töötab teie galerii peapildina.

Main image photo options

Samuti saate teha oma galerii peapildi kohandusi, klõpsates nupule Muuda pilti.

Edit gallery main image

Kui teie galerii on juba jagatud ja te avate jagatud lingi, näete galerii peapilti, mis töötab teie galerii päisepildina.

Gallery with main image

Teil on võimalus soovi korral galerii päise eemaldada. Selleks peate avama oma galerii seaded ja deaktiveerima funktsiooni Show Main image (Peapildi kuvamine). Galerii seadetes saate aktiveerida ka valiku Peapilt ainult pealkirjana, et peapilt töötaks ainult teie galerii pealkirjana.

Main image only as header option