Blokeerida tellimusi ja asendada pilte

Blokeerida tellimusi ja asendada pilte

Fotoportaal pakub teile erinevaid võimalusi klientide tellimuste kontrollimiseks, võimaldades teil soovi korral tellimusi käsitsi lahti lukustada, andes teile täieliku kontrolli oma piltide üle. Tellimuste blokeerimiseks on kaks võimalust.

Piltide asendamine enne tellimist

Selle valikuga saate säästa aega oma fotode redigeerimisel ja ruumi failide üleslaadimisel. See võimaldab teil laadida oma pilte üles töötlemata ja madala resolutsiooniga eelvaates. Kui tellimus on loodud, saate enne tellimuse kinnitamist laadida üles lõplikud pildid redigeeritult ja kõrges kvaliteedis. Selle võimaluse leiate oma valitud galerii müügi seadetest.

Options and information within a gallery

Peate aktiveerima võimaluse Piltide asendamine enne tellimist. Sel viisil saate tellimuse loomisel teate pildi muutmise kohta. Kui see on aktiveeritud, peate klõpsama nuppu Salvesta.

Gallery sales settings

Kui klient sooritab ostu sellest galeriist, saate e-kirja, mis teavitab teid tellimusest. Selle töötlemiseks võite klõpsata antud lingile või logida sisse Fotoportaali ja minna Müügis olevasse Tellimuste haldusse.

Order management panel

Siit leiate teie kliendi tehtud tellimuse staatusega Ootab tootmist pilti. Kui klõpsate sellel, näete kõiki tellimuse üksikasju.

Order waiting for production image

Siia peate üles laadima töödeldud, kvaliteetsed failid trükkimiseks. Juhul, kui teil ei ole neid veel retušeeritud, saate laadida alla CSV-faili. Selle faili abil avab teie poolt fotode retušeerimiseks valitud tarkvara, näiteks Lightroom, ainult need pildid, mille teie klient on välja valinud, mis säästab teil palju aega failide otsimiseks. Kui olete need juba retušeerinud, peate need vaid üles laadima. Saate need ükshaaval üles laadida, klõpsates igaühe juures Upload Image (pilt üleslaadimine ). Kui teie lõplikud üleslaaditavad failid on sama nimega kui asendatavad failid, saate need kõik korraga üles laadida, klõpsates Mass upload all images.

Mass upload all images button

Pärast üleslaadimist muutub piltide staatus vastavalt.

Order with uploaded images

Te saate isegi teha viimast kärpimist lõplikule pildile vastavalt tellimuses nõutud suhtele, klõpsates pildi redigeerimise ikoonil.

Cropped photo

Tellimuse lõpetamiseks peate vaid klõpsama nupule Release order to production (Tellimus tootmisse suunata). Kui naasete tellimuse haldusse, näete, et tellimuse staatus on uuendatud.

Order released for production

Tellimuste käsitsi vabastamine

Kui kõikidesse teie galeriidesse üleslaetud pildid on lõplikud, retušeeritud, kvaliteetsed failid ja soovite iga tellimuse käsitsi heaks kiita, saate ka selle võimaluse hõlpsasti aktiveerida. Kõik, mida peate tegema, on minna oma Müük ja arve seadistustesse Müük ja aktiveerida käsitsitellimuste käsitsi vabastamine.

Sales and bill settings panel

Kui see on aktiveeritud, tuleb kõik teie klientide poolt tehtud tellimused enne tootmisse minekut käsitsi heaks kiita teie poolt Tellimuste halduses.