Projektide juhtimine

Projektide juhtimine

Teie projekte saab salvestada lokaalselt teie seadmesse ja pilve, kui teil on konto ja olete sisse logitud. See võimaldab teil projekteerida oma tooteid oma tempos või salvestada neid tulevaste tellimuste jaoks.

Projekti salvestamine

Kujundatud fotoraamat

Kui klõpsate disainerist ülemises menüüs nupule Salvesta, avaneb aken, kuhu saate sisestada projektile nime. Kui olete kirjutanud projekti, salvestate selle salvestamise järel klõpsates selle lokaalselt seadmesse. Klõpsates nupule Save online salvestab projekti Saal Cloudis ja teeb selle veebidisaineri kaudu kättesaadavaks mis tahes seadmest. Online salvestamiseks peab teil olema konto ja te peate olema sisse logitud.

Projekti salvestamise aken

Kui teie projekt on juba salvestatud, siis klõpsates nupule Save kuvatakse sama aken koos projektile antud nimega. Tehtud muudatuste salvestamiseks klõpsake uuesti Save (Salvesta ). Kui nime muudetakse, näiteks lisades numbri 02, salvestatakse projekti koopia uue nimega, jättes esialgse projekti puutumata.

Kõik salvestatud projektid, nii veebipõhised kui ka kohalikud, on kättesaadavad kaustas Projektid. Sellesse kausta pääseb projekteerijast, kui klõpsata selle nupule ülemises menüüs või tarkvara käivitamisel, kui klõpsata paremas menüüs nupule Projects (Projektid ).

Projektide kaust

Sellest kaustast saab hallata kõiki salvestatud projekte. Projekte on võimalik otsida nime järgi, kasutades üleval asuvat otsingukasti. Iga projekt kuvatakse koos tootekirjelduse ja pealkirjaga, mille all see salvestati. Iga projekti haldusvõimalused kuvatakse paremal pool.

Kui projekt on salvestatud teie seadmesse, ilmub nupp Save online. Kui klõpsate sellele pärast sisselogimist, laaditakse projekt pilve ja projekti staatus muutub Saal Cloudiks. See tähendab, et lisaks sellele, et projekt salvestatakse seadmesse, kus see loodi, salvestatakse see ka pilve, kontole, kuhu olete sisse loginud.

Mitme projekti salvestamine menüüs Projektid

Kui klõpsate projekti paremal pool asuvat prügikasti ikooni, kustutatakse salvestatud projekt nii lokaalselt kui ka veebis.

Projekti avamiseks disaineris klõpsake projektil endal või klõpsake projekti paremal pool asuval mutrivõtme nupul.

Varundamine

Tarkvara võimaldab vajaduse korral pääseda ligi salvestatud projektide vanematele versioonidele. Selleks tehke projektil kaustas Projects (Projektid ) paremklõps. Avaneb menüü, kus on sellised valikud nagu Edit, Export, Delete ja Backup copy. Kui liigute valikule Backup Copy (varukoopia ), kuvatakse nimekiri olemasolevatest varukoopiatest koos vastavate salvestuskuupäevadega. Kui klõpsate varukoopiaversioonil, avaneb see disaineri kasutajaliideses. Pärast redigeerimist on soovitatav salvestada muudetud versioon teise nime all, et seda saaksite tulevikus kasutada.

Kuvatud varukoopia

Projektide eksportimine

Projekti on võimalik eksportida eelvaate kujul, et seda saaks enne printimist jagada või eksportida programmifaili, et seda mõnes teises seadmes käivitada. Klõpsake töölauaprogrammis ülemises menüüs nupule Share (Jaga ) ja valikud ilmuvad.

Jaga nupule klõpsates kuvatakse ekspordivõimalused

Eksportida PDF-i eelvaade

See valik võimaldab eksportida projekti PDF-versiooni, mida saab jagada eelvaates. PDF-i eelvaatefailile on võimalik lisada vesimärk. Menüüs Settings (Seaded ) ilmub pealkirja Watermark (Vesimärk ) all tekstikast. Kui valik " PDF eksport: näita vesimärki " on lubatud, kasutatakse PDF-eelvaatefaili eksportimisel vesimärgina vesimärgi tekstiväljale sisestatud teksti. Pange tähele, et PDF-i eelvaatefail ei ole täislahutusega fail ja on mõeldud ainult eelvaatefailina kasutamiseks.

PDF-veemärgi valik on aktiivne

Projekti eksportimine

Selle valiku valimisel eksporditakse programmile vastav SSWPR-fail. Seda faili saab avada mõnes teises seadmes, kuhu on paigaldatud töölauaprogramm.

Projekti eksportimise nupp menüüs Projektid

Projekti kaustast on võimalik SSWPR-faili eksportida ka projekti paremal pool asuva nupu Export project (Projekti eksportimine ) abil. Avaneb aken, mis võimaldab valida, kuhu ja millise nime all projektile vastav SSWPR-fail salvestada.

Projekti importimine

Projekti importimiseks klõpsake projekti kausta paremas ülemises nurgas oleval nupul Import Project ja valige imporditav SSWPR-fail. Pärast importimist ilmub projekt menüüsse Projects (Projektid ).