Projekti läbivaatamine

Projekti läbivaatamine

Mitme leheküljega fototoodete, näiteks fotoraamatute, kaartide või kalendrite puhul peate enne ostukorvi lisamist kõik leheküljed läbi vaatama. See tagab, et tulemus on selline, nagu soovite. Leheküljed, mida ei ole üle vaadatud, on lihtsaks tuvastamiseks punase värviga esile tõstetud. Lihtsalt klõpsake neil, et kontrollida, kas kõik elemendid on nõutavad. Kui mõni lehekülg ei ole läbi vaadatud, ilmub projekti ostukorvi lisamisel hoiatussõnum, mis julgustab teid kõiki lehekülgi läbi vaatama.

Läbivaatamise hõlbustamiseks on paremas veerus nähtav nupp Review project (Projekti läbivaatamine ), mis kuvab kõik läbivaadatavad leheküljed.

Projekti läbivaatamine

Lisaks sellele, kui tarkvara tuvastab võimalikke probleeme, nagu tühjad pildikastid, tekstikastid või tühjad leheküljed, tõstetakse need enne ostukorvi lisamist esile veerus Review Project. Iga tuvastatud probleemi jaoks pakutakse erinevaid lahendusi:
Review viib teid konkreetsele leheküljele kontrollimiseks, mis võimaldab teil probleemi uurida.
Delete ilmub, kui märgatakse tühja pildikasti või tekstivälja. Sellele klõpsates eemaldatakse tuvastatud tühi element.
Ignore on saadaval, kui leitakse tühi lehekülg. Kui klõpsate Ignore, eemaldatakse see probleem Review project (Projekti läbivaatamine ) veerust.
Palun valige sobiv valik, et kujundus vastaks teie ootustele. Kui kõik leheküljed on läbi vaadatud, ilmub projekti läbivaatamise menüüsse nupp Add to Cart, mis võimaldab teil kindlalt jätkata.