Projekti dubleerimine või teisendamine

Projekti dubleerimine või teisendamine

Võite luua oma projektid nullist või neid dubleerida ja isegi teisendada. See võib olla väga kasulik, et luua erinevaid tooteid sama sisuga või luua erinevaid versioone muudatustega, mida peate kasulikuks, näiteks erinevate suurustega. Projekti dubleerimiseks peate minema projektide paneelile ja valima projekti, mida soovite dubleerida. Paremal ilmub menüü mitmete valikutega. Funktsiooni valikute seast leiate nupu Duplicate. Te võite leida nupu Duplicate ka projekti 3 punkti nupule klõpsates.

Kuvatud projekti valikud

Sellele klõpsates luuakse automaatselt uus identne projekt teie Projektide paneelil. Pange tähele, et seda uut projekti ei ole jagatud ja see ei ole veel müügiks saadaval.

Duplitseeritud projekt paneelil

Selle uue projekti teisendamiseks teise artikliks klõpsake sellel, et kuvada paremas menüüs erinevad valikud. Siit leiate nupu Convert article now.

Artikli konverteerimise nupp

Kui klõpsate sellel, ilmub hoiatusteade, mis teavitab teid, et formaadi, suuruse või lehekülgede arvu muutmine võib muuta sisu. Nüüd peate valima toote, milliseks soovite oma projekti muuta.

Artiklid, mille projekti soovite teisendada

Kui artikkel on valitud, leiate projektide paneelilt nii algse projekti kui ka dubleeritud projekti, mis on teisendatud teise artikliks.

Sama projekt teine artikkel

Pange tähele, et teisendatud tootes on teie poolt kujundatud algse projekti omadused muudetud. Oluline on avada teisendatud projekt, et kontrollida, kas kõik on nii, nagu soovite. Selleks klõpsake konverteeritud projektil, et avada õige menüü. Seal peate valima Edit project (Projekti redigeerimine). Konverteeritud projekt avaneb, et te saaksite selle uue versiooni üle vaadata ja teha sellesse kõik soovitud muudatused.

Disainer koos teisendatud projektiga