Projekti dubleerimine või teisendamine

Projekti dubleerimine või teisendamine

Võite luua oma projektid nullist või neid dubleerida ja isegi teisendada. See võib olla väga kasulik, et luua erinevaid tooteid sama sisuga või luua erinevaid versioone muudatustega, mida peate kasulikuks, näiteks erinevate suurustega. Projekti dubleerimiseks peate minema projektide paneelile ja valima projekti, mida soovite dubleerida. Paremal ilmub menüü mitmete valikutega. Funktsiooni valikute seast leiate nupu Duplicate. Te võite leida nupu Duplicate ka projekti 3 punkti nupule klõpsates.

Project options displayed

Sellele klõpsates luuakse automaatselt uus identne projekt teie projektide paneelil. Pange tähele, et seda uut projekti ei ole jagatud ja see ei ole veel müügiks saadaval.

Duplicated project on panel

Selle uue projekti teisendamiseks teise artikliks klõpsake sellel, et kuvada erinevad valikud paremas menüüs. Siit leiate nupu Convert article now.

Convert article button

Kui klõpsate sellel, ilmub hoiatusteade, mis teavitab teid, et formaadi, suuruse või lehekülgede arvu muutmine võib muuta sisu. Nüüd peate valima toote, milleks soovite oma projekti muuta.

Articles to convert the project

Kui artikkel on valitud, leiate paneelilt Projektid nii algse projekti kui ka dubleeritud projekti, mis on teisendatud teiseks artikliks.

Same project different article

Pange tähele, et teisendatud tootes on teie poolt kujundatud algse projekti omadusi muudetud. Oluline on avada teisendatud projekt, et kontrollida, kas kõik on nii, nagu soovite. Selleks klõpsake konverteeritud projektil, et tuua esile õige menüü. Seal peate valima Edit project (Projekti redigeerimine). Konverteeritud projekt avaneb, et te saaksite selle uue versiooni üle vaadata ja teha sellesse kõik soovitud muudatused.

Designer with converted project