Profiili ja lehe seaded

Profiili ja lehe seaded

Olenemata sellest, kas tegemist on portfoolio või veebipoega, saate oma profiililehe kohandada vastavalt oma vajadustele.

Kuidas luua oma profiililehte

Konto menüüst leiate jaotise Profiili ja lehe seaded. Siit leiate kõik vahendid, mida vajate oma profiililehe loomiseks ja kohandamiseks.

Profile and page settings menu

Esmalt peate oma profiilehe loomise alustamiseks aktiveerima valiku Aktiveeri oma avalik profiil. Pärast aktiveerimist peate andma oma lehele profiili nime. Kui olete selle lisanud, luuakse link.

Profile name and profile page link

Teie leht on juba loodud, kuigi see on veel tühi. Kui klõpsate sellel, näete, et avaneb uus aken oma tühja veebilehega. Sa pead lisama teabe, mida soovid oma profiililehel kuvada. Pange tähele, et see link ei tööta, kui valik " Aktiveeri oma avalik profiil " on välja lülitatud.

Profile page blank

Info ja välimuse kohandamine

Saate oma lehte isikupärastada, laadides üles oma logo. Lihtsalt klõpsake jaotises Logo ja ettevõtte kujundus lingil Upload Image ja valige oma logo vastavalt etteantud kirjeldustele. Teie logo ilmub teie lehe vasakusse ülanurka.

Samuti saate laadida üles pildi oma veebisaidi päise jaoks. See ilmub teie lehe ülaossa. Pealkirja pildi sektsioonis peate klõpsama nupule Upload image (Pildi üleslaadimine ) ja valima pildi. Pärast üleslaadimist saate klõpsata nupule Edit image, et valida kuvatava pildi valik.

Logo and header image uploaded

Saate neid pilte igal ajal muuta, laadides üles teise pildi, et neid asendada, või klõpsates kustutamiseks nupule Kustuta. Lisaks piltidele saate lisada oma isiklikud andmed ja sotsiaalmeediavõrgustikud.

Information to fill in for profile page

Jaotises " Teie kohta " leiate mitu võimalust oma isiklike andmete täitmiseks. Lisada oma profiililehele pealkiri, mis kuvatakse teie avatari pildi all. Kunstniku nimi, mida kasutatakse autori viitena ja mis vastutab saidi sisu eest. Kirjeldus, mis kuvatakse saidi pealkirja all.

Sotsiaalmeedia jaotise alt leiate erinevaid võimalusi oma sotsiaalvõrgustike lisamiseks veebisaidile. Lingid teie sotsiaalvõrgustikele on nähtavad lehekülje allosas koos vastava platvormi logoga. Kui teil on veel mõni veebisait, mille soovite oma profiililehele lisada, saate ka selle lisada.

Lõpuks on teil erinevad võimalused oma veebisaidi kuvamisrežiimi kohandamiseks. Saate isegi valida konkreetse kuvamisrežiimi mobiilseadmete jaoks. Ja te saate valida tumeda või heleda väljanägemise.

Appearance and display mode options

Ärge unustage iga kord, kui sisestate uue sisu, klõpsata nuppu Salvesta muudatused. Saate oma lehe eelvaate teha, klõpsates oma profiililehe lingile.

Profile page customised but no galleries

Lisaks on teil võimalus lisada oma profiil Saal WallArt'ile, veebiplatvormile, kus saate oma töid esitleda, suhelda potentsiaalsete ostjatega ja teenida raha oma fotode eest. Kui te avaldate fotosid WallArtis, saate oma profiilehel luua galerii sinna üleslaetud piltidega. Lisateavet WallArti kohta leiate siit.

Avaldage galeriid oma profiilehel

Galeriide lisamiseks oma profiililehele minge menüüsse Galeriid ja avage selle galerii jagamise seaded, mida soovite oma profiililehele lisada.

Vaikimisi on valik Avalda profiililehel deaktiveeritud, aktiveeri see lihtsalt ja klõpsa Salvesta, et kuvada galeriid oma profiililehel. Saate avaldada nii palju galeriisid, kui soovite, ja avaldada neid igal ajal, kui soovite, kui te selle valiku välja lülitate.

Publish on profile page option activated in Share galleries

Pange tähele, et kõik iga galerii seaded pärivad menüüs Galeriid juba tehtud seaded. See tähendab näiteks, et kui galeriis on aktiveeritud valik " Tellimuse lubamine " koos konkreetse hinnakirjaga vastavates müügi seadetes, siis on selle galerii pildid teie profiililehelt ostmiseks saadaval kohe, kui kasutaja siseneb sellesse galeriisse. See kehtib kõigi galerii, jagamise ja müügi seadete valikute puhul. Te peate sellest teadlik olema ja vajadusel galerii seadeid muutma.

Profile page with galleries