Profiili ja lehe seaded

Profiili ja lehe seaded

Olenemata sellest, kas tegemist on portfoolio või veebipoega, saate oma profiililehe kohandada vastavalt oma vajadustele.

Kuidas luua oma profiililehte

Konto menüüst leiate jaotise Profiili ja lehekülje seaded. Siit leiate kõik vahendid, mida vajate oma profiililehe loomiseks ja kohandamiseks.

Profiili ja lehe seadete menüü

Kõigepealt peate oma profiilehe loomise alustamiseks aktiveerima valiku Aktiveeri oma avalik profiil. Pärast aktiveerimist peate andma oma lehele profiili nime. Kui olete selle lisanud, klõpsake muudatuste salvestamisel. Luuakse link.

Profiilinimi ja profiililehe link

Teie leht on juba loodud, kuigi see on veel tühi. Kui klõpsate sellel, näete, et avaneb uus aken teie tühja veebilehega. Peate lisama teabe, mida soovite oma profiililehel kuvada. Pange tähele, et see link ei tööta, kui valik " Aktiveeri oma avalik profiil " on välja lülitatud.

Tühi profiilileht

Info ja välimuse kohandamine

Saate oma lehte isikupärastada, laadides üles oma logo. Lihtsalt klõpsake jaotises Logo ja ettevõtte kujundus lingil Upload Image ja valige oma logo vastavalt etteantud kirjeldustele. Teie logo ilmub teie lehe vasakusse ülanurka.

Samuti saate laadida üles pildi oma veebisaidi päise jaoks. See ilmub teie lehe ülaossa. Pealkirja pildi sektsioonis peate klõpsama nupule Upload image (Pildi üleslaadimine ) ja valima pildi. Pärast üleslaadimist saate klõpsata nupule Edit image, et valida kuvatava pildi valik.

Logo ja päise pilt üleslaetud

Saate neid pilte igal ajal muuta, laadides üles teise pildi nende asendamiseks või klõpsates kustutamiseks nupule Kustuta. Lisaks piltidele saate lisada oma isiklikud andmed ja sotsiaalmeediavõrgustikud.

Profiililehe jaoks täidetav teave

Jaotises " Teie kohta " leiate mitu võimalust oma isiklike andmete täitmiseks. Lisada oma profiililehele pealkiri, mis kuvatakse teie avatari pildi all. Kunstniku nimi, mida kasutatakse autori viitena ja mis vastutab lehekülje sisu eest. Kirjeldus, mis kuvatakse saidi pealkirja all.

Sotsiaalmeedia jaotise alt leiate erinevaid võimalusi oma sotsiaalvõrgustike lisamiseks veebisaidile. Lingid teie sotsiaalvõrgustikele on nähtavad lehekülje allosas koos vastava platvormi logoga. Kui teil on veel mõni veebisait, mille soovite oma profiililehele lisada, saate ka selle lisada.

Lõpuks on teil erinevad võimalused oma veebisaidi kuvamisrežiimi kohandamiseks. Saate isegi valida konkreetse kuvamisrežiimi mobiilseadmete jaoks. Ja te saate valida tumeda või heleda väljanägemise.

Välimuse ja kuvamisrežiimi valikud

Ärge unustage iga kord, kui sisestate uue sisu, klõpsata nuppu Salvesta muudatused. Saate oma lehe eelvaate teha, klõpsates oma profiililehe lingile.

Profiilileht kohandatud, kuid galeriid puuduvad

Lisaks on teil võimalus lisada oma profiil Saal WallArt'ile, veebiplatvormile, kus saate oma töid esitleda, suhelda potentsiaalsete ostjatega ja teenida raha oma fotode eest. Kui te avaldate WallArtis fotosid, saate oma profiililehel luua galerii sinna üleslaetud piltidega. Lisateavet WallArti kohta leiate siit.

Avaldage galeriid oma profiilehel

Galeriide lisamiseks oma profiililehele minge menüüsse Galeriid ja avage selle galerii jagamise seaded, mida soovite oma profiililehele lisada.

Vaikimisi on valik Avalda profiililehel deaktiveeritud, aktiveeri see lihtsalt ja klõpsa Salvesta, et kuvada galeriid oma profiililehel. Saate avaldada nii palju galeriisid, kui soovite, ja avaldada neid igal ajal, kui soovite, kui te selle valiku välja lülitate.

Valik

Pange tähele, et kõik iga galerii seaded pärivad menüüs Galeriid juba tehtud seaded. See tähendab näiteks, et kui galeriis on aktiveeritud valik " Tellimuse lubamine " koos konkreetse hinnakirjaga vastavate müügi seadete juures, siis on selle galerii pildid teie profiilis lehel ostmiseks saadaval kohe, kui kasutaja siseneb sellesse galeriisse. See kehtib kõigi galerii, jagamise ja müügi seadete valikute puhul. Peate sellest teadlik olema ja vajadusel galerii seadeid muutma.

Galeriidega profiilileht