Prindid

Prindid

Fotode rubriigist leiate palju erinevaid tooteid, nagu näiteks fotoprindid, FineArt-prindid, passifotod, fotokomplektid ja palju muud. Uurige, kuidas neid tooteid hulgi või üksikult tellida.

Tarkvara menüü

Kui olete tootevalikus artikli valinud, avaneb aken kolme erineva menüüga. Menüü suurust saate muuta, kui viibate hiirega menüü serva kohale ja kui kursor muutub kahepealiseks nooleks, klõpsake ja hoidke hiirenuppu all. Sealt saate menüü suurust hõlpsasti muuta, lohistades seda suuremaks või väiksemaks.

Toote tellimise aken

Pildiallikate menüü

Fotode lisamiseks minge vasakusse ülemisse menüüsse ja valige kaust, kus teie pildid on salvestatud. Võite sirvida kaustu või sisestada konkreetse tee. Menüüs on ka kolm nuppu: Projektid, et pöörduda tagasi peamenüüsse, Salvesta, et salvestada valitud fotod kausta Projektid kohandatud nimega, ja Seaded kohandamisvõimaluste jaoks.

Pildiallikate menüü

Allikate kuvamise menüü

Fotod, mida nad on valitud, on tähistatud märkega. Kui foto on lisatud mitu korda, kuvatakse selle kõrval vastav number. Allosas asub nupp Add selected images (Lisa valitud pildid ), mis võimaldab teil vaevata lisada valitud pilte allikakaustast fototootesse. Vasakus alumises nurgas on kaks nuppu: Select all (valige kõik ) ja Deselect all (tühistage kõik). Need nupud pakuvad mugavat võimalust valida või tühistada kõigi kuvatavate piltide valik ühe klõpsuga. Paremas alumises nurgas avastate kuvamisvõimalused. Sarnaselt disaineri kasutajaliidesele saab fotosid sorteerida nime, tüübi, kuupäeva, kasutamise või hinnangu järgi. Lisaks on teil võimalus kohandada fotode pisipiltide suurust, klõpsates nupule View (Vaade ) ja valides soovitud suuruse. Lisaks saate selles jaotises lülitada sisse või välja võimaluse Show filename (Näita failinime ).

Menüüs kuvatavad pildid

Saate hõlpsasti vaadata piltide suurendatud versiooni, klõpsates suurendusklaasi ikoonil, mis ilmub, kui liigute hiirega pisipildi kohale. See toiming avab akna, mis näitab suuremat pilti. Selles aknas saate piltide vahel navigeerida, klõpsates lihtsalt nuppudel " Tagasi" ja " Edasi ", mis võimaldab teil sujuvalt ühelt pildilt teisele liikuda.

Suurendatud pildi vaade

Fototoodete menüü

Alumine menüü näitab konkreetse fototootena printimiseks valitud pilte. Iga valitud toote ja suuruse jaoks luuakse vahekaart. Nendel vahekaartidel klõpsates saate hõlpsasti vaadata valitud pilte nende sees. Kui soovite vahekaardi ja selles valitud pildid eemaldada, otsige lihtsalt ristisikooni toote kirjelduse paremal pool. Kui klõpsate sellel ristisikoonil, eemaldate kohe vahekaardi ja sellega seotud pildid, mis võimaldab teil hõlpsasti oma valikuid hallata. Pilte saab ka vahekaartide vahel teisaldada, kasutades lohistamist.

Fototoodete menüü

Paremas alumises nurgas saate vahetada kahe vaate vahel: tavaline pildivaade või nimekirjavaade oma piltide kuvamiseks.
Vasakpoolses alumises nurgas on järgmised nupud:
Valige kõik, valige kõik selles artiklis olevad fotod.
Deselect, tühistage kõigi valitud fotode valik selles artiklis.
Remove selected (Eemalda valitud), kustutab kõik valitud fotod sellest artiklist.
Copy to new article (Kopeeri uude artiklisse), kopeerib valitud fotod sellest artiklist uude artiklisse, muutes samade piltide järjestamise erinevates artiklites lihtsaks.
Kui viibite hiirega pildi kohal, näete nuppe selle muutmiseks või kustutamiseks. Lisaks saate reguleerida pildikopiate arvu, muutes ühikukasti väärtust. Need võimalused annavad teile paindlikkuse ja kontrolli oma piltide haldamise üle vaevata.

Piltide valimine

Trükitavate piltide valimisel pidage meeles, et iga valik on konkreetse toote ja suuruse jaoks spetsiifiline. See tähendab, et peate iga toote ja suuruse jaoks eraldi pilte lisama. Näiteks kui soovite sama pilti printida nii 21 x 30 fototrükina kui ka 30 x 45 FineArt Baryta formaadis, peate lisama pildi kaks korda, üks kord mõlema toote jaoks. Võite valida nii palju ühikuid ühe pildi kohta, kui soovite.

Fotode lisamiseks valige need lihtsalt ülemisest menüüst. Väljavalitud fotod märgistatakse ristiga ja sinise raamiga. Kui olete valinud kõik fotod, mida soovite konkreetse toote ja suuruse jaoks printida, klõpsake nupule Lisa valitud pildid või lohistage need alumisse menüüsse. Kui olete eelnevalt oma pildivaliku sorteerinud ja soovite sama korraldust säilitada, lohistage pildid samas järjekorras.

Valitud piltide lisamine

Ilmub toote valija. Vaikimisi näitab see eelnevalt valitud toodet. Te võite siiski valida vasakpoolsest veerust teise toote. Kuvatakse kõik olemasolevad ühe pildi tooted. Valitud toote omadused kuvatakse keskmises veerus, kus saate seadistada selliseid valikuid nagu viimistlus või formaat.

Toote valikumenüü

Parempoolses veerus kuvatakse kõik valitud ja lisatud fotod. Iga foto puhul saate suurendada koopiate arvu, reguleerides selle all olevat väärtust. Võite kas klõpsata nooltele või sisestada arvu käsitsi. Kui soovite määrata kõigile valitud fotodele sama koopiate arvu, sisestage kogus menüü allosas asuvasse lahtrisse Kogus. Te saate koopiate arvu ka hiljem muuta.

Igal fotol on vasakus ülanurgas värviline kast, mis näitab valitud tootest lähtuvat pildikvaliteeti.

Toote valikumenüüs valitud pilt

Kui liigute hiirega pildi kohale, ilmub kaks nuppu. Redigeerimisnupule klõpsates avaneb aken, kus saate teha fotole lõplikke kohandusi. Kustutamise nupule klõpsates eemaldate pildi valikust. Mõlemad nupud on hiljem saadaval ka toote vahekaardil. Kui olete toote konfigureerimise lõpetanud, klõpsake nuppu Insert.

Piltide muutmine

Kui pildid on lisatud tootena, saate hõlpsasti teha värvikorrigeerimisi ja kärpida pilte. Kui liigutate hiirega pildi kohale, ilmub mutrivõtme ikoon. Sellele klõpsates avaneb pildi kohandamise aken. Paremal näete redigeeritud pildi eelvaadet. Vasakpoolses veerus leiate mitmesuguseid reguleerimisvahendeid.

Pildi kohandamise aken

Vasakpoolse veeru ülaosas saate muuta korvi lisatavate ühikute arvu, kontrollida pildikvaliteedi staatust, kustutada pilti ja valida formaadi. Kui valite maastiku või portree, ilmub pildi eelvaate kohal ristkülik, mis kujutab fototoote nähtavat ala. Selle suurust saate muuta, lohistades selle piire hiirega. Selle ümberpaigutamiseks klõpsake ja hoidke all ruutu sees ning lohistage see pildi soovitud osasse.

Kui valite kärpimata, skaleeritakse pilt artikli suurusele vastavaks ilma kärpimata. Selle tulemuseks võivad olla valged piirded kahel küljel, mida saate vajadusel käsitsi kärpida. Täpsemat teavet leiate jaotisest Bleed Mode (Värvimisrežiim ).

Kui klõpsate vasakpoolses menüüs nupule Filters (filtrid ), avaneb menüü erinevate filtrivalikutega. See töötab sarnaselt disaineriga. Lisateavet leiate artiklist Filtrite rakendamine. Vajutades nupule Pinnad ja vormingud, avaneb menüü, kus saate seadistada artikli seaded ja aktiveerida funktsiooni Pildi täiustamine. Kui valite teise konfiguratsiooni, ilmub uute seadistustega salvestatud pilt eraldi vahekaardile, mis vastab viimasele konfiguratsioonile.

Pindade ja vormingute vahekaart

Paremas alumises nurgas leiate nupud Next ja Back. Need võimaldavad teil liikuda kõigi artikli redigeerimisaknas valitud piltide vahel. See funktsioon võimaldab teil kõiki pilte kiiresti üle vaadata ja teha vajalikke lõplikke kohandusi värvide ja raamide osas. Kui olete rahul, klõpsake lihtsalt nuppu Save (Salvesta).

Lahjendusrežiimid

Pange tähele, et tootmisega seotud põhjustel toodame alati 2 mm suuruse väljalõikega ümberringi. See tähendab, et väike osa teie pildist jääb pildi servast välja. See ala on näidatud punase joonena.

Kui tellite ühe pildiga toote, näiteks fotoplaadi, FineArt Posteri või fotoprindi, saate valida kahe erineva lõikamisviisi vahel:

1. Standardrežiim (kärbitud)

Standardne režiim

Teie pilt kärbitakse vastavalt valitud trükisuurusele. Kui pildi kujutise kuvasuhe erineb prinditavas formaadis olevast kuvasuhtest, jäävad osad teie pildist uue kärpimise tõttu välja.

2. Individuaalne režiim (kärpimata) / valged raamid

Individuaalne režiim

Kui on valitud individuaalne režiim, üritab tarkvara kogu pildifaili väljundformaati sobitada (miinus 2 mm kärpimine tootmisega seotud põhjustel). Otsustavaks teguriks on faili pikem külg, võttes arvesse kuvasuhet. Kui soovite oma 2:3 pildifaili printida 3:4-väljundformaadile, võivad üla- ja allservas ilmuda valged ääred.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: