Taustad

Taustaks

Fototoodetele saab lisada taustu, et suurendada nende visuaalset atraktiivsust. Erinevalt täitekastidest, mida saab vabalt paigutada ja suurust muuta, täidavad taustad fototootes kogu lehekülje. Erinevatele taustavalikutele pääseb ligi, kui klõpsate parempoolses menüüs nupule Taust.

Tausta menüü paremas veerus

Taustamenüü ülaosas leiate nupu Kustuta, et kustutada taust oma fototootest. Mitmeleheliste toodete, näiteks fotoraamatute puhul rakendab klõpsates nuppu Apply to all pages (Rakenda kõigile lehekülgedele ) tausta kõikidele fototootes olevatele lehekülgedele. Klõpsates Delete all (Kustuta kõik ) eemaldatakse kõik kasutatud taustad.
Oluline on märkida, et taustad kantakse mitmelehelise fototoote mõlemale küljele. Kui soovite kohandada ühe lehekülje tausta, peate lisama täitekasti ja konfigureerima selle oma maitse järgi.

Täiteraamistik ühe lehekülje taustana

Sarnaselt täitekastidele saab taustu valida ja konfigureerida värviks, gradientideks ja tekstuuriks. Taustaks saab valida ka pildi. Kui see valik on valitud menüüst Background (Taust), ilmub nupp Add image (Lisa pilt ). Sellele nupule klõpsates avaneb võimalus lisada pilt kohalikust seadmest või veebiressurssidest.

Image as background (Pilt taustaks) menüü

Kui see on valitud, paigutatakse foto taustaks. Taustamenüüst leiate vahekaardilt Image (Pilt ) lahtri Opacity (Läbipaistvus ). Saate määrata, kui läbipaistev või läbipaistmatu on pilt. Taustapilti saab reguleerida, valides selle ja klõpsates nupule Edit Image (Muuda pilti ).

Taustapildi näide

Nagu ka teiste piltide puhul, saate pilti vertikaalselt ja horisontaalselt ümber pöörata, 90 kraadi võrra pöörata, aktiveerida pildi suurendamise, pildi ümber paigutada või vajaduse korral kustutada.

Taustapildi muutmine

Alternatiivne meetod piltide kasutamiseks taustana

Pilte on võimalik lisada taustaks otse vasakust veerust. Kui lohistada siit foto, ilmub valik taustaks. Siia lohistades paigutatakse foto fototoodangu taustaks.

Taustana kuvatava pildi lohistamine valikuna

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: