Täida kast

Täida kast

Saate kohandada kõik fototootes olevad täitekastid vastavalt oma kujundusele. Selleks klõpsake disaineri ülemises menüüs nupule Lisa täitekast või kasutage olemasolevat kujundust. Kui olete täitekasti valinud, saate selle omadusi muuta, klõpsates parempoolses menüüs nupule Fill box (täitekast ). Need valikud võimaldavad teil täita kasti vastavalt oma eelistustele isikupärastada.

Täitekasti lisamine ja paremas menüüs kuvatavad tööriistad

Kui täitekasti konfiguratsioonimenüü on kuvatud, saate valida värvi, gradienti või tekstuuri vahel.

Värv

Täitekasti jaoks on mitu võimalust valida ühevärviline värv:
1. Klõpsake ühte selles menüüs näidatud värvidest.
2. Kui klõpsate nupul Colour (Värv ), avaneb menüü, kus on rohkem värve. Klõpsake ükskõik millisel värvil, et valida see täidetava kasti värviks.

Täitekasti värvivalikud

3. Pärast nupule Colour (Värv ) klõpsamist leiate nupu Colour selection (Värvivalik ). Siin saate valida soovitud värvi pakutavast värvipaletist või sisestada selle HEX-väärtuse.

Värvivaliku tööriist

Värvikastist paremal on lahter Opacity (Läbipaistvus ). Selle väärtuse muutmine muudab täitekasti läbipaistvust.

Gradient

Kui klõpsate selles menüüs ühel gradienti valikul, täidetakse sellega automaatselt täitekast.

Täitekasti gradientide valikud

Värvi 1 ja värvi 2 lahtrites saab valida gradienti värvid. Kui klõpsate ühel neist värvikastidest, avaneb menüü, kus saate valida värvi näidatud värvide hulgast, kasutada värvi valimiseks pipettide tööriista või klõpsata nupul Colour selection, et valida konkreetne värv sellest menüüst.

Värvi gradientide valimine

Ruut Rotatsioon võimaldab määrata gradienti pöörlemise astme, kusjuures üks värv on ühes ja teine teises otsas. Lahter Läbipaistvus võimaldab teil määrata gradientide täidise läbipaistvuse määra.

Tekstuur

See menüü näitab erinevaid tekstuure, mille hulgast saab täitmisruutu valida. Klõpsates ühel neist, määratakse see tekstuur täidiseks. Läbipaistmatust saab reguleerida lahtris Opacity.

Täitekasti tekstuuri valikud