Rakenda raame ja maske

Rakendage raame ja maske

Saate lisada piltidele raame ja maske ning täita kastid. Raamid võimaldavad muuta pildi kuju või täita kasti ja lisada dekoratiivseid elemente. See võimaldab teil teatud elemente taustal esile tõsta. Maskid võimaldavad sulatada pildi või täitekasti servi, et luua sujuvad üleminekud ja kunstilised efektid.

Raamid

Raami lisamiseks pildile või täitekastile valige see ja klõpsake parempoolses menüüs nupul Raam. Paremasse veergu ilmub mitu raami valikut. Klõpsake ühel neist, et seda valitud elemendile rakendada. Sõltuvalt valitud raamist ilmuvad raamimenüü ülaosas erinevad kohandamisvõimalused. Sealt leiate vahendid raami läbipaistmatuse, värvi, joone paksuse, raadiuse või joonduse muutmiseks.

Pildid, millele on rakendatud raamid ja kuvatud raamtööriistad

Maskid

Raamide menüüs kerige allapoole veeru, et leida maski valikud. Klõpsake maskil, et seda pildile või täitekastile rakendada. Sõltuvalt valitud maskist saate kontrollida Feathering 'i, suurendades või vähendades seda vastavalt vajadusele.

Pilt, millele on rakendatud mask ja kuvatud maski tööriistad

Raami või maski eemaldamiseks klõpsake valitud pildi või täitekasti juurde kuuluvas paremas veerus nupule Remove frame (Eemalda raam ).