Projektide juhtimine

Projektide juhtimine

Kui teil on konto ja olete sisse logitud, saate oma projektid Saal Cloudi salvestada ja neile veebidisaineri kaudu mis tahes seadme kaudu ligi pääseda. See võimaldab teil töötada oma projektidega oma tempos ja salvestada need edaspidiseks kasutamiseks.

Projekti salvestamine

Kujundatud fotoraamat

Oma projekti salvestamiseks klõpsake lihtsalt nupule Save (Salvesta ) Online Designer'i ülemises menüüs. Avaneb aken, kus palutakse teil sisestada projekti nimi. Kui olete sisestanud soovitud nime, klõpsake nuppu Save (Salvesta). Kui teie projekt on juba salvestatud, avab klõpsamine nupul Save sama akna olemasoleva projekti nimega. Tehtud muudatuste salvestamiseks klõpsake uuesti Save (Salvesta ). Kui te muudate nime, näiteks lisades numbri, näiteks 02, luuakse projekti koopia uue nimega, jättes esialgse projekti muutmata.

Projekti salvestamise aken

Projektide menüü

Kõiki teie salvestatud projekte saab hõlpsasti hallata menüüst Projektid. Sellesse menüüsse pääseb, kui klõpsate vastavat nuppu Online Designer'i ülemises menüüs või vasakpoolsest menüüst, kui olete sisse loginud.

Projektide kaust

Iga projekt on loetletud koos üksikasjadega selle staatuse, tooteteabe ja pealkirjaga, mille all see on salvestatud. Projekti valimisel ilmub paremal veerg, mis pakub erinevaid haldusvõimalusi. Klõpsates nupul Edit Project (Projekti muutmine ) saate avada projekti veebidisaineris. Samuti saate projekti lisada ostukorvi, muuta selle seadeid, dubleerida seda, teisendada seda teise artikliks, kustutada seda ja palju muud. Need ja muud funktsioonid on saadaval koos Photo Portal'i kontoga. See võimaldab teil kasutada tasuta salvestusruumi, jagada projekte ja fotosid, saada tagasisidet, luua profiililehekülje ja teil on isegi võimalus teenida oma fototööga raha. Selleks, et uurida kõiki kontovõimalusi ja eeliseid, mis on teile kättesaadavad, soovitame teil külastada Saal Photo Portal'i.

Kuvatud seaded ja funktsioonid

Konkreetsete projektide hõlpsaks leidmiseks saate kasutada üleval olevat otsingukasti ning rakendada filtreid ja sorteerimisvõimalusi, klõpsates otsingukasti kõrval asuvat filtri ikooni.

Otsingukast ja filtreerimisvõimalused

Projektide kaustad

Oma tööde tõhusaks korraldamiseks jaotage oma projektid kaustadesse. Uue kausta loomiseks klõpsake nuppu Lisa ja valige Uus kaust. Sisestage soovitud nimi ja klõpsake nuppu Create. Kaust ilmub menüüsse Projektid. Kui soovite projekti kausta liigutada, klõpsake lihtsalt projekti kõrval oleval kolme punktiga ikoonil, et kuvada selle valikud, või valige projekt, et kuvada selle üksikasjad ja funktsioonid parempoolses veerus. Funktsioonide sektsioonis leiate nupu Move to. Sellele klõpsates kuvatakse loodud kaustad, mis võimaldab teil projekti ühte neist liigutada.

Projekt on valitud kausta liigutamiseks

Kausta valimisel kuvatakse selles sisalduvad projektid. Kui olete kausta sees, võimaldab nupp Add (Lisa ) luua alamkatalooge, et parandada oma organisatsioonilist struktuuri.

Kausta sees, kus kuvatakse kausta valikuid

Kui klõpsate kausta kõrval olevale kolmepunktilisele nupule, kuvatakse menüü, mis võimaldab teil liikuda teise kohta, nimetada kaust ümber või kustutada selle.

Projektide jagamine

Üks Online Designer'i kasutamise ja konto omamise eeliseid on võimalus jagada oma fotoprojekte teistega. See võimaldab teil saada tagasisidet. Projekti jagamiseks minge oma projektikausta ja valige projekt, mida soovite jagada. Paremas veerus klõpsake jagamisseadistusi, et pääseda juurde jagamisvõimalustele.

Projekti kaustas valitud projekt

Online Designerist leiate ülemisest menüüst nupu Share (Jaga ). See toob esile akna Save Project (Salvesta projekt), millele järgneb aken Share settings (Jaga seaded ), et aktiveerida jagamine.

Jagamise seadete aken on deaktiveeritud

Kui jagamine on aktiveeritud, ilmuvad erinevad valikud, mis võimaldavad teil kohandada, kuidas te oma projekti jagate.

Jaga seadete valikud

Saate oma jagatud projekti kaitsta parooliga. Parooli peate kasutajatele juurdepääsu andmiseks käsitsi jagama. Siin on saadaval teie projekti jagatud link, mis võimaldab seda kopeerida, avada või saata e-postiga. Kui teil on kontos kontaktid, saate projekti nendega otse jagada, klõpsates Jaga kontaktidega. Samuti saate sisestada jagatud pealkirja ja kirjelduse, lisada tõlkeid ja soovi korral isegi avaldada projekti oma profiililehel.

Jagatud projekt

Pärast jagamissätete konfigureerimist klõpsake nuppu Salvesta. Projekti staatus uuendatakse teie projektikaustas olekusse " Jagatud ". Te saate projekti jagamise igal ajal lõpetada, kui avate Jagamise seaded ja tühistate valiku Aktiveeri jagamine.

Kustutatud projektide taastamine prügikastist

Kui olete viimase 30 päeva jooksul kustutanud veebiprojekti, saate selle taastada. Selleks peate olema sisse logitud. Kui olete sisse loginud, minge kausta Projektid. Klõpsake paremas ülemises nurgas oleval filtrinupul ja valige Show deleted (Näita kustutatud).

Filtri valikud

Avaneb prügikast, mis sisaldab kõiki viimase 30 päeva jooksul kustutatud projekte. Klõpsake projektil, mida soovite taastada. Kui projekt on valitud, ilmub paremale poole veerg kahe funktsiooniga:
Restore elements (Taasta elemendid ) toob valitud projekti tagasi menüüsse Projects (Projektid ).
Delete kustutab valitud projekti lõplikult prügikastist ja vabastab vastava salvestusruumi.

Prügikasti kaust ja taastamise võimalus

Lisaks sellele kustutab nupule Tühjenda prügikasti klõpsamine lõplikult kõik prügikasti projektid.
Projektide kausta tagasipöördumiseks klõpsake filtri ristil: Näita kustutatud.