Prindid

Prindid

Tooteosakonnast leiate laia tootevaliku, sealhulgas fotoprindid, kunstiprindid, passifotod, fotokomplektid ja palju muud. Uurige, kuidas neid tooteid ükshaaval või hulgi tellida.

Kui olete oma artiklid välja valinud, avaneb aken, kuhu saate oma pildid lisada. Võite lihtsalt lohistada pilte aknasse või klõpsata nuppu Lisa pilte, et valida fotosid oma seadmest või mis tahes veebiallikast. Kui olete eelnevalt oma pildivaliku sorteerinud ja soovite sama korraldust säilitada, siis lohistage ja laske pildid samas järjekorras. Kui olete oma pildid välja valinud, vajutage nuppu Next.

Piltide lisamise aken

Avaneb tootevaliku aken, kus kuvatakse eelnevalt valitud toode. Teil on aga võimalus valida vasakpoolsest veerust, kus on loetletud kõik saadaval olevad ühe pildi tooted, mõni teine toode. Keskmises veerus saate valitud toote jaoks konfigureerida konkreetseid valikuid, nagu viimistlus või formaat.

Toote valiku aken

Parempoolses veerus kuvatakse kõik valitud ja lisatud fotod. Iga foto puhul saate reguleerida koopiate arvu, muutes selle all olevat väärtust. Võite kas klõpsata miinus- või plussikoonil või sisestada arvu käsitsi. Kui soovite määrata kõigile valitud fotodele sama koopiate arvu, sisestage soovitud kogus menüü allosas olevasse lahtrisse Kogus. Te saate koopiate arvu ka hiljem muuta.

Iga foto juures on vasakus ülanurgas värviline kast, mis näitab valitud tootest lähtuvat pildikvaliteeti. Kui pildiparandamise funktsioon on lubatud, on selles kastis näha võlukepp. Sellel ruudul klõpsates saate pildi täiustamise sisse või välja lülitada. Ruudu kohal hõljudes kuvatakse pildi kvaliteet ja parandamise staatus.

Hiirega pildi kohal hõljumine

Pildil klõpsates avaneb aken, milles on teavet ja vahendeid foto töötlemiseks. Vasakul asuvad nupud vastavate tööriistadega; paremal näete pildi eelvaadet koos selle kärpimisraamiga, mis illustreerib pildikasti. Pildikasti muutmiseks liigutage hiirt sinises raamis olevate väikeste ruutude kohal, kuni kursor muutub topeltnoolteks. Hoidke hiirenuppu all ja lohistage kursorit külgsuunas, et muuta kasti suurust. Pildikasti ümberpaigutamiseks liikuge selle kohal, kuni kursor muutub ristiks, seejärel hoidke hiirenuppu all ja lohistage pilt uude asukohta.

Pildi redigeerimise aken

Basic: See sektsioon on vaikimisi valitud. Siin on teil vahendid, millega saate pilti kas vertikaalselt või horisontaalselt keerata, pöörata seda 90 kraadi võrra ja valida ruudustiku. Saate valida kolmandike reegli, kuldse suhte või ruudustiku puudumise vahel.
Filter: Selle valiku klõpsamine toob esile täieliku komplekti filtreerimisvahendeid. Saate reguleerida heledust, kontrasti, küllastust ja värvitooni või isegi värvimist.
Pro: Siit leiate üksikasjalikud pildiandmed ja selle histogrammi. Samuti saate märkida või tühistada pildi parandamise funktsiooni ja kontrollida pildikvaliteeti.
Muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu Next (Edasi) või Cancel (Tühista ), et need ära jätta.

Kui olete seadistamise lõpetanud, klõpsake nuppu Next. Kõik valitud pildid kuvatakse vahekaardil koos fototoote nimega. Te saate fotosid näidata või peita, klõpsates toote nimest vasakule jääval noolega. Klõpsates toote nimest paremal asuval kolme punktiga menüü nupul, saate juurdepääsu valikutele, et kustutada vahekaart või teisendada artikkel. Sarnaselt eelmisele aknale saate reguleerida iga foto kogust, kontrollida kvaliteeti, aktiveerida pildi täiustamise ja avada ümberpaigutamise akna, tehes fotol topeltklõpsu.

Fototrükised on valitud

Piltide valimiseks selles aknas märgistage märkeruut Select (Valige). Kui märkeruut on märgitud, saate valida nii palju fotosid kui soovite. Kui foto on valitud, muutuvad aktiivseks nupud Change article (Muuda artiklit ) ja Remove selected (Eemalda valitud ), mis võimaldavad teil soovitud toiminguid teha.

Valitud fotod

Kui soovite lisada samale artiklile rohkem fotosid või lisada uue artikli, klõpsake lihtsalt üleval paremal oleval nupul Add images (Lisa pilte ) ja järgige sama protsessi. Kui olete lõpetanud, klõpsake nupule Lisa ostukorvi.

Lisatud on mitu toodet

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: