Plaanid

Plaanid

Kujundid on eelnevalt kujundatud mallid, mille abil on lihtne paigutada pilte, teksti ja dekoratiivseid elemente oma fototootes. Need on mõeldud kujundusprotsessi lihtsustamiseks ja neid saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Sõltuvalt valitud kujundusliinist võivad kujundused sisaldada tausta ja kliparte. Menüüsse Layouts pääsemiseks klõpsake paremal asuvat nuppu Layout (kujundus ).

Layouts menüü paremas veerus

Kujundusliinid

Menüüs Layout (kujundusjoonis ) saate valida kujundusi, mis põhinevad fototootele juba paigutatud piltide arvul. Vajutades nupule Design Line, avaneb menüü, kus on mitu kujundusjoone valikut, mille hulgast valida. Neid saab filtreerida kategooriate kaupa, kasutades vasakul üleval asuvat kasti. Kui olete ühe valinud, klõpsake nuppu Continue (Jätka). Mitmeleheliste toodete puhul on võimalus rakendada kujundusjoont kõigile lehekülgedele, kasutades nuppu Kõigile lehekülgedele. Seejärel kuvatakse menüüst Layout (kujundus) mitu kujunduselementidega kujundust. Teil on võimalik kujundusjoont igal ajal paindlikult muuta.

Kujundusjoonte valikud

Kujunduste kasutamine

Erineva arvu piltidega kujunduste uurimiseks kerige paremal olevas menüüs alla. Samuti saate kujundusi filtreerida piltide arvu järgi, avades menüü " Pildid lehekülje kohta " ja valides soovitud arvu. Kui olete kujunduse valinud, lisatakse see fototootele tühjade pildikastidega. Piltide lisamiseks lohistage neid vasakpoolsest menüüst või klõpsake pildikastil ja valige foto oma seadmest või veebiressurssidest. Fototootesse juba paigutatud fotod kohanduvad automaatselt paigutusele sobivaks.

Kasutatud kujundus koos valitud pildikastiga

Vaikimisi põhinevad paremas veerus kuvatavad esimesed paigutusvalikud fototootele juba paigutatud fotode arvul, kui valikuks " Pilt lehekülje kohta " on seatud muutuv. Näiteks kui fototootes on kolm pilti, ilmuvad paremas menüüs esimesena kolme pildiga paigutused. Et filtreerida kujundusi piltide arvu alusel, avage väli Image per page (Pilt lehekülje kohta ) ja valige soovitud arv. Pärast paigutamist saab kujundusi horisontaalselt peegeldada, klõpsates kujunduste menüü ülaosas oleval nupul Mirror layout (kujundus peegeldada ).

Kasutatud paigutus ja muud valikud kuvatakse paremas veerus

Tekstiga kujundused

Seda saate teha, klõpsates Online Designer'i ülemises menüüs või paigutusmenüü ülaosas nupule Add text (Lisa tekst ). Kui olete teksti lisanud, lisatakse kujunduse valikutesse tekstikast. Klõpsake kujundusel, mida soovite oma fototootele kohaldada.

Kujundused koos tekstivalikutega paremas veerus

Kui lisate teise teksti, klõpsates uuesti nuppu Add text, kuvatakse paigutusmenüüs kahe tekstikastiga valikud. Valige oma kujundusele kõige paremini sobiv kujundus.

Kahe tekstikastiga kujundused

Teksti kohandamiseks valige tekstikast ja klõpsake nuppu Tekstiredaktor. Lisateavet leiate artiklist Tekst.

Eelistatud kujundused

Iga kujunduse all on südame ikoon. Südame ikoonile klõpsates muutub see halliks, mis näitab, et kujundus on märgitud teie lemmikuks. Lemmikkujundused kuvatakse mugavalt paigutuse veeru ülaosas, kui fototootesse paigutatud fotode arv on võrdne või väiksem kui lemmikjoonise pildikastide arv. See annab teile kiire juurdepääsu oma lemmikplaanidele. Kui soovite paigutuse oma lemmikute hulgast eemaldada, klõpsake lihtsalt uuesti südame ikoonil.

Südame ikooniga valitud lemmikkujundused

Kujunduste muutmine

Valides paigutuse paremast menüüst, paigutate valitud paigutuse objektid fototootesse. Neid objekte saab hõlpsasti ümber paigutada ja kohandada vastavalt oma vajadustele. Näiteks kui soovite valitud kujundusega kaasas olnud klipartiid muuta, saate selle lihtsalt kustutada ja valida menüüst klipartiid mõne teise. Samuti on teil võimalik paindlikult lisada piltidele raame või lisada täiendavaid objekte, nagu näiteks täitekastid, mis toimivad ühe lehe taustana.