Kohalda filtreid

Kohalda filtreid

Fototootes olevate piltide ja objektide värvikorrigeerimiseks saate rakendada filtreid. Need filtrid võimaldavad kohandada objektide kontrasti, värvi ja küllastust, kui need on paigutatud. Filtrite kohaldamiseks valige objekt ja klõpsake paremal asuvat nuppu Filtrid, mis avab menüü Filtrid.

Heledust reguleerides saate seda suurendada kuni 100 (maksimaalne valge punkt) või vähendada kuni -100 (maksimaalne must punkt). See mitmekülgne reguleerimine ei ole kasulik mitte ainult piltide, vaid ka kliparite puhul. Näiteks saate muuta musta clipart'i valgeks, kui maksimeerite selle heleduse, või vastupidi, muuta valge clipart'i mustaks, kui vähendate selle heledust.

Klipartiile rakendatud filter, heleduse suurendamine

Kontrastsuse väärtust reguleerides saate suurendada või vähendada objekti kontrastsust, alates 0-st (muutust ei toimu) kuni minimaalse -200 ja maksimaalse 500-ni.
Saturationi väärtuse muutmine mõjutab värvi intensiivsust. Vaikimisi väärtusega 100 muudab selle seadmine 0-le pildi või objekti mustvalgeks, selle suurendamine võib aga suurendada värviküllastust kuni 300-ni.

Pildile kohaldatavad filtrid

Väärtuse Hue (Värvitoon ) reguleerimine muudab pildi värvitooni, mis võimaldab kohandada pildi tooni või luua kunstilise tulemuse. Väljal Colour (Värv ) saate valida valitud objekti tooni ja selle intensiivsust saab reguleerida väljal Colouration (Läbipaistvus ). Muutes klipartiide või tekstuuritäidete väljad Hue ja Colouration, saate hõlpsasti saavutada oma fototoodete kujunduses värviharmooniat.

Klipartiidele rakendatud värvituse filter

Lisaks kuvatakse tööriistade all mõned filtrimallide valikud. Ülal asuva nupu Reset vajutamisega taastatakse objekti algväärtused.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: