Kasutajaliides

Kasutajaliides

Konto omamine ja veebidisaineri kasutamine annab teile paindlikkuse oma fototoodetele juurde pääseda, neid kujundada ja printida, millal ja kus iganes soovite. Konto loomine ei anna teile mitte ainult tasuta salvestusruumi oma fotode ja projektide jaoks, vaid avab ka maailma võimalustest - alates kujundamisest ja tellimisest kuni jagamise, tagasiside saamise ja isegi oma fotodega raha teenimiseni. Looge lihtsalt veebisaidil konto ja uurige fotoportaali sisu, et saada aimu lõpututest võimalustest.

Kui olete kujundatava toote välja valinud ja projekti veebidisaineris avanud, on teil juurdepääs mitmetele tööriistadele, mis on järjestatud järgmiselt.

Veebidisaineri kasutajaliides

Ülemine menüü

Ülemine menüü pakub järgmisi tööriistu:

Online disaineri ülemine menüü

 • Nupp Save (Salvesta ) salvestab projekteeritava artikli. Salvestamiseks peate olema sisse logitud.
 • Nupp Projektid avab kausta Projektid, mis sisaldab kõiki teie salvestatud fototooteid (sisselogimine on vajalik).
 • Nupp Share võimaldab teil aktiveerida jagamise. Te peate olema sisse logitud ja teie projekt peab olema salvestatud. Kui see on aktiveeritud, ilmub mitu valikut, mis võimaldavad teil kohandada, kuidas teie projekti jagatakse. Saate seda kaitsta parooliga, kopeerida jagatud linki, avada seda, saata seda e-postiga või jagada seda oma olemasolevate kontaktidega. Jagatud link viib teid projekti eelvaate juurde. Lisateavet leiate teemaga seotud artiklist Fotoportaal.
 • Nupud Undo ja Redo võimaldavad tehtud muudatusi tühistada või uuesti teha.
 • Nupp Preview (Eelvaade ) võimaldab teil teha projekti eelvaate, mis on oluline kontrollimiseks enne printimist. Sellest režiimist väljumiseks klõpsake paremal üleval olevale ristisikoonile.
 • Järgnevalt on tööriistad disaineri peamiste objektide lisamiseks. Need on tekst, pilt ja täitekast. Ühel neist klõpsates luuakse objekt projektis.

Pildi menüü

Vasakpoolne menüü võimaldab teil lisada ja vaadata pilte, mida soovite oma fototootele lisada. Galeriidesse salvestatud piltidele pääseb ligi, kui klõpsate vahekaardil Galeriid.

Veebidisaineri pildimenüü

Parempoolne menüü

Parempoolne menüü sisaldab vahendeid oma fototoodete kohandamiseks. Vastavate menüüde avamiseks klõpsake nuppudel. Selle veeru saate sulgeda, klõpsates üleval oleval noolega.

Online disaineri parempoolne menüü

 • Artikli nupp pakub võimalusi oma fotoartikli muutmiseks sõltuvalt kujundatavast tootest. Samuti on võimalik teisendada artikkel teise artikliks.
 • Nupp Page (Lehekülg ) kuvab kõik teie projekti paigutatud elemendid, sealhulgas tööriistad Grid (ruudustik) ja Snap (kinnitus).
 • Nupp Clipart pakub juurdepääsu ulatuslikule valikule clipartidele, mida saate oma projektis kasutada. Saate filtreerida kategooriate järgi või kasutada otsingumootorit.
 • Nupp Backgrounds (Taustad ) võimaldab teil valida oma projekti jaoks erinevaid taustu.
 • Nupp Layouts pakub erinevaid eelprojekteeritud malle, mis põhinevad teie valitud kujundusliinil. Võite filtreerida kujundusi piltide arvu järgi, salvestada oma lemmikuid ja vahetada kujundusjooni vastavalt vajadusele.
 • Nupp Support chat avab live-chat-tugiakna, kus saate oma küsimustele vastuse. Te saate akna minimeerida, klõpsates noole ikoonile, või sulgeda vestluse, klõpsates paremas ülemises nurgas oleval ristisikoonil.

Alumine menüü

Mitmeleheliste toodete, näiteks pildiraamatute ja kalendrite puhul ilmub allosas lehekülje infomenüü. Selle menüü abil saate liikuda lehekülgede vahel, lisada või kustutada lehekülgi ning muuta lehekülgede järjekorda lohistamise ja tilkumise abil.

Veebidisaineri alumine menüü

Objektide menüü

Kui valite objekti, näiteks pildi, teksti, täitekasti või clipart'i, ilmub paremal menüü lisavahenditest. See menüü ilmub ainult siis, kui objekt on valitud, ja võimaldab teil selle mitut aspekti konfigureerida.

Objekti menüü, kui vahekaart positsioon on valitud

Tööala

Projekti tööala kuvatakse keskel. See varieerub sõltuvalt projekteeritavast tootest. Tööala maksimeerimiseks saate parempoolset ja vasakpoolset veergu kokku lükata, klõpsates ristil.

Fotoraamatu tööala näide

Kõigi toodete tööala on ümbritsetud punase joonega väga tihedalt. See on väljalõikamise joon ja tähistab objektide paigutamisel arvestatavat ohutusvööndit. Ärge kunagi paigutage objekte selle joone lähedale, sest lõpptootes võivad pildi ümber ilmuda valged ääred. Pildid ja objektid tuleb paigutada sellest joonest piisava kauguse kaugusele.

Näited valest ja õigest asendist seoses lõikamisjoonega