Kaardid

Kaardid

Menüüs Kaardid leiate mitu kaardivalikut. Valige kaarditeema, et kasutada kujundusjooni, mis aitavad teil kiiresti luua isikupärastatud kaarti. Kui valite Kaardid, Postkaardid või Mini Leporello, kujundate selle samamoodi nagu teised fototooted, kasutades veebidisainerit.

Kaardid Toote valikumenüü

Teemakaardid

Kui olete valinud kaardi teema, näiteks pulm, beebi, ristimine, sünnipäev, jõulud või armulaua, avaneb konfiguraator. See kuvab konkreetsed kujundusliinid vastavalt valitud teemale. Iga kujundusliin pakub ühtses stiilis ja kompositsioonis kujundusi. Neid saate hiljem disaineris muuta.

Pulmakaartide konfiguraator

Parempoolsest menüüst leiate konfigureerimisvahendid. Valige, millist tüüpi kaarti soovite printida. Valige jaotises Tellimiskogus soovitud arv kaarte, mida soovite tellida. Võite valida ka konkreetse koguse, valides Custom (kohandatud ) ja sisestades soovitud väärtuse. Tellitud kogust saab hiljem muuta. Kui valite tasuta näidisvaliku, saate pärast kujunduse valmimist ja tellimuse esitamist tasuta näidiskaardi koos SAMPLE veemärgiga. See võimaldab teil kontrollida konfiguratsiooni ja veenduda, et lõpptulemus vastab teie ootustele enne suurema tellimuse vormistamist.
Valige paberite tüübi all oma kaardi jaoks sobiv paber. Ümbrik on juba lisatud. Valik " Eriline viimistlus " võimaldab teil aktiveerida erilise viimistlusefekti. Kui see eriviimistlus on aktiveeritud, saab seda erivärvi valides kujundaja tekstile rakendada. See lisab rakendatavale objektile elegantse reljeefi ja ainulaadse viimistluse.

Eriviimistlus kuldne

Kui olete kaardi konfigureerimise lõpetanud, klõpsake nuppu Disain. Disainer avaneb koos konfigureeritud kaardi ja valitud disainirea vaikimisi kujundusega. Te saate valida parema menüüst teise kujunduse. Kui klõpsate kastil Disainirea, kuvatakse kõik valitud teema jaoks mõeldud disainiread. Te saate igal ajal vahetada teise kujundusjoone vastu.

Vaikimisi kujundus veebidisaineris

Sarnaselt teiste fototoodetega, kui lisate oma kaardile fotosid, uuendatakse kujundusi, et näidata lisatud fotode arvule vastavate pildikastidega malle. Valige soovitud kujundus. Kohandage valitud kujunduses olevaid objekte - lisage filtreid, piire, varje, muutke nende asukohta või lisage/eemaldage clipart'e, teksti, taustu või täitekarpe. Lisateavet leiate seotud artiklist.

Kaardid ilma teemata

Valides tootevaliku aknas Kaart, kuvatakse kaardi konfiguraator ilma teemakujundusjooneta. Kui kaart on konfigureeritud, avaneb nupule Disain vajutades aken veebidisaineri kujundusjoontega, mille hulgast saate valida. Kui olete valinud, avab veebidisainer tühja kaardi, mille saate kujundada algusest peale. Kujundusjoon valitakse menüüs Layouts ja vastavalt sellele kuvatakse kujundused. Nagu ka teiste toodete puhul, saate valida teise kujundusjoone, valida teile kõige rohkem meeldiva kujunduse, muuta, kohandada või eemaldada kujunduses olevaid objekte või kujundada selle nullist.

Disaineris avatud kaart

Kaartide tüüp

Konfiguraatoris saate valida erinevate kaarditüüpide vahel.

Kaardil ei ole voldikuid ja see koosneb ühest leheküljest. Kujundage esi- ja tagakülg, valides need tarkvara alumisest menüüst.

Kaart veebidisaineris

Volditud kaardil (vasakule-paremale ) on vasakpoolne voldik. Alumisest menüüst leiate kaks kujundatavat ala nimega Välisosa ja Sisekülg, mis on mõlemad jagatud kaheks leheküljeks. Esikülg ja tagakülg asuvad väliskülje piirkonnas.

Volditud kaart vasakule-paremale veebidisaineris

Volditud kaardil (üles-alla ) on allapoole volditud kaart. Disaineris on see esindatud kolme kujundatava alumisse menüüsse jääva alaga: Front, Back ja Inside, mis vastavad kahele siseküljele.

Kokkuvolditud kaart üles-alla veebidisaineris

Topeltvolditud kaardil on kaks voldi, on kaks voldi, mis on tarkvaras tähistatud joontega. See on jagatud kaheks kujundatavaks alaks, mida saab alumise menüüst valida kui Front ja Back. Mõlemad alad jagunevad veel kolmeks küljeks, mille ülemises osas on vastavad nimed. Seda on oluline kujundamisel arvesse võtta.

Topeltvolditud kaart veebidisaineris

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: