Elementide lisamine

Elementide lisamine

Lisaks piltidele saate oma fototootesse lisada erinevaid elemente, et luua isikupärastatud kujundus, näiteks teksti, täitekastid ja kliparte.

Teksti lisamine

Teksti lisamiseks klõpsake veebidisaineri ülemises menüüs nupule Lisa tekst. See avab akna, kuhu saate sisestada oma teksti. Kui olete lõpetanud, vajutage OK.

Teksti sisestamise aken

Tekstikast teie tekstiga ilmub fototoote keskele. Saate seda hiirega lohistades hõlpsasti soovitud asendisse viia. Lisaks saate valida kujunduse vasakpoolsest veerust, kus on olemas mallid, mis sisaldavad juba teksti.

Tekst koos kujundusega

Valides tekstikasti ja klõpsates selle kohal olevale tekstiredaktori nupule, saate avada tekstiredaktori akna. See aken pakub teksti seadistamise vahendeid ja võimaldab teksti muuta. Kui olete konfigureerimise lõpetanud, vajutage OK/. Teie tekst ajakohastatakse vastavalt fototootes konfigureeritule.

Tekstiredaktori aken

Täitmisvälja lisamine

Täitekasti lisamiseks klõpsake kujundaja ülemises menüüs nupule Add fill (Lisa täitmine ). Vaikimisi luuakse värviline ristkülik.

Lisatud uus täitekast

Täitekasti konfiguratsioonimenüü ilmub, kui klõpsate paremal asuva menüü nupule Fill box (Täitekast ), kui täitekast on valitud. Saadaval on mitu tüüpi täitmist: värv, gradient või tekstuur. Iga tüüp pakub erinevaid kohandamisvõimalusi.

Kollane täitekast, mis katab esikaane sisekülje

Täitekasti suuruse muutmiseks klõpsake selle raamil ja lohistage kursor soovitud suuruse ja kuju järgi. See võimaldab teil näiteks kohaldada tekstuuri fotoraamatu ühele leheküljele.

Clipartiide lisamine

Clipartide lisamiseks klõpsake parempoolses menüüs nupul Clipart. Ilmub suur valik clipart'eid. Saate neid filtreerida kategooriate järgi või kasutada otsingukasti, et leida kliparte konkreetsetel teemadel.

Lisatud klipartiid

Clipartide lisamiseks oma fototootele valige see ja lohistage see tööruumi. Teise võimalusena klõpsake clipartil paremklõpsuga ja valige Insert clipart. Peate kohandama suuruse vastavalt oma kujundusvajadustele.