Dünaamilised projektid

Dünaamilised projektid

See funktsioon lihtsustab fototoodete hulgitellimuste paigutamist, haldamist ja isikupärastamist, hõlbustades tarnet mitmele kliendile samaaegselt. Dünaamilised projektid võimaldavad kasutada paigutussätteid, et kohandada sisu salvestatud tabelist.

Aktiveerimine

Selle funktsiooni aktiveerimiseks projektis peate kõigepealt selle kujundama. Kui olete valmis, avage projekt veebidisaineris ja klõpsake nuppu Dünaamiline nuppu paremal. Ilmub teade lisateabega. Funktsiooni aktiveerimiseks klõpsake nuppu Next. Kui funktsioon on aktiveeritud, on Dünaamiline tööriistade veerg iga kord, kui klõpsate nupule Dünaamiline.

Dünaamiline veerg

Paigaldajad

Platsihoidja on tekst, mis on personaliseeritud teie poolt registreeritud andmete alusel. Saadaval on vaikimisi sisuväljad. Saate luua uusi, klõpsates nupule Lisa uus.

Selleks, et lisada oma fototootele paigutussalvestus, peate kõigepealt lisama teksti. Kui see funktsioon on aktiveeritud, ilmub tekstiredaktoris teksti kohandamise tööriistade kõrvale paigutuskoht. Valige olemasolevate valikute hulgast valik ja tekstile lisatakse kohatähis. Võimalik on lisada mitu paigutussalvestit. Pange tähele, et ainult sulgudes olev tekst vastab paigutussalusele, mis võimaldab dünaamilisi andmemuutusi.

Tekstiredaktor koos kohatähise lahtriga

Soovitame, et te lubaksite Automaatne kirjasuurus et vältida pikema teksti sattumist väljapoole tekstikasti, kuna teksti pikkus varieerub. Kui olete oma teksti kohandanud, klõpsake nuppu OK. Tekst koos valitud paigutuskirjaga lisatakse fototootele.

Toode koos paigutuskirjaga

Andmed

Veergu Andmed tuleb sisestada andmed, mida soovite kohandada. Andmete sisestamiseks klõpsake Andmete haldamine. Avaneb aken andmetabeliga, kus näete kõiki sisestatavaid andmeid. Paremas ülemises nurgas on järgmised nupud:

Andmetabel tühi

Lisa: Sellele klõpsates avaneb aken andmete lisamiseks. Pange tähele, et toote saatmiseks otse igale isikule peab tarneaadress olema korrektselt täidetud. Lahtris Tellimuse kogus saate valida ka igale isikule saadetava toote koguse. Kui olete kõik andmed täitnud, klõpsake nuppu Salvesta.

Seejärel kuvatakse andmed tabelis. Vajutades prügikasti ikoonile, eemaldatakse andmed nimekirjast. Klõpsates isiku kõrval oleval mutrivõtme ikoonil saate juba lisatud andmeid muuta.

Andmete tabel

Allalaadimine: Sellega laetakse alla kõik CSV-failis sisalduvad andmed.
Laadige CSV-faili üles: See laadib CSV-faili üles ja lisab andmed tabelisse.
Kui kõik andmed on lisatud, klõpsake vasakus ülanurgas oleval noole ikoonil.

Andmete veerg

Kõik lisatud andmed kuvatakse veerus Andmed. Te saate vaadata kõiki lisatud andmeid, klõpsates noolenuppudel. Siit on võimalik sisestatud andmeid ka muuta, klõpsates mutrivõtme ikoonil. Kui te klõpsate märkeruutu Preview (Eelvaade ), asendatakse paigutussalved eelvaadatud andmetega.

Tarne

Siin saate valida järgmiste valikute vahel:

Kohaletoimetamise võimalused

Saatke tellimus ühele tarneaadressile: Saada kõik tooted ühele valitud tarneaadressile.
Saatke tellimus andmekannetes loetletud aadressidele.: Iga isikupärastatud toode saadetakse määratud isiku aadressile. Iga isiku tarneaadress on loetletud ostu sooritamise ajal.

Te saate teavet muuta, klõpsates nupule Edit (Muuda ). Pärast kontrollimist lõpetage ost ja iga isik saab personaalse fototoote oma aadressile. Pange tähele, et korraga saab ostukorvi lisada ainult ühe dünaamilise projekti.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: