Cliparts

Cliparts

Teie kujunduses kasutamiseks on saadaval suur valik kliparte. Neid saab vaadata, kui klõpsate paremas menüüs nupule Cliparts. Saate oma otsingut täpsustada, valides kategooria lahtrist Kategooria või sisestades otsingukasti konkreetse märksõna.

Cliparts menüü paremas veerus

Te saate märkida oma lemmikklipartiid, klõpsates iga klipartii allosas oleval südame ikoonil. Südame ikoon muutub halliks ja teie lemmik clipart kuvatakse clipartide menüü ülaosas, et sellele oleks kiire ja lihtne ligi pääseda. Kui soovite klipartiid oma lemmikute hulgast eemaldada, klõpsake uuesti südame ikoonil, et seda mitte märkida.

Südame ikooniga valitud lemmikklipartiid

Clipartide lisamiseks fototootele valige clipart, hoides hiirenuppu all ja lohistades seda fototootele. Clipart paigutatakse vaikimisi seadetega toote peale. Teil võib olla vaja kohandada selle suurust ja asukohta, et see sobiks teie kujundusega. Kui clipart on valitud, ilmub selle kohal menüü, kus on valikud selle horisontaalseks ja vertikaalseks pööramiseks ning kustutamiseks.

Clipart valitud tööriistadega üleval ja paremas veerus

Nagu ka teiste objektide puhul, ilmuvad clipart'i valimisel paremal pool nupud koos selle tööriistaga. Clipartide värve saab muuta filtrite abil. Lisateavet leiate artiklist Filtrite rakendamine. Pidage meeles, et menüü Positsioon sisaldab joondamise, kihi ja läbipaistmatuse tööriistu.