Artikli teisendamine

Artikli teisendamine

Fototoodet on võimalik teisendada teiseks, kui see on kujundatud. See võib olla kasulik funktsioon, kui soovite luua oma kujunduse erinevaid variante või luua sama toote eri suurustes. Näiteks kui loote 30 x 30 Professional Line'i ja soovite kingituseks väiksemat 21 x 21 versiooni. Või kui soovite luua kalendriversiooni erinevate erikuupäevadega.

Veebidisainerilt

Online disaineris, kui teie projekt on avatud, leiate paremas veerus nupu " Artikkel ". Sellele nupule klõpsates kuvatakse artikli jaoks muudetavad olemasolevad parameetrid. Näiteks kui kujundate fotoraamatu, saate muuta kaanepinda, levikuid ja lisada kinkekarbi.

Artikli menüü disaineris

Artikli teisendamiseks teise variandiks klõpsake all paremas nurgas oleval nupul Convert article (Artikli teisendamine ). Ilmub hoiatusteade, mis teavitab teid, et muudatusi ei saa tagasi võtta. Seetõttu on soovitatav enne jätkamist projekt salvestada.

Konverteeritavad tooted

Pange tähele, et artikli teisendamine mõjutab fotode asukohta ja suurust. Kõige parem on valida sama kuvasuhtega artikkel.

Konverteeritud artikkel koos artikli parema menüüga, mis on kuvatud

Kui olete valinud uue konverteeritava artikli, avaneb uus artikkel veebidisaineris. Vaadake kindlasti kõik üle ja kontrollige, et see vastaks teie ootustele. Ärge unustage teisendatud projekti salvestada teise nimega, et see oleks eristatav algsest artiklist. Projektidele pääseb ligi menüüst Projektid.

Menüüst Projektid

Te saate konverteerida artikli ka menüüst Projektid. Valides projekti, mida soovite teisendada, avaneb paremal veerus tööriistad. Pealkirja Functions alt leiate nupu Convert article (Artikli teisendamine ). Ettevaatusabinõuna on hea mõte projekt kõigepealt dubleerida, et saaksite vajaduse korral alati algse kujunduse juurde tagasi pöörduda. Pealkirja Functions alt leiate ka nupu Duplicate.

Projektide menüüs valitud projekt

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: