Loo galeriist projekt

Loo galeriist projekt

Lisaks piltidele saate Saal Designi tarkvaras, veebipoes või välise disainitarkvara abil loodud projekte salvestada, hallata, jagada ja müüa. Lisaks saate otse galeriist luua nii palju fototooteid, kui soovite, kiiresti ja lihtsalt. Galeriide paneelil avage galerii menüü, millest soovite toote luua, ja valige Loo toode.

Galerii paneeli rippmenüü

Selle valiku leiate ka galeriist. Kui avate galerii, näete, et paremal asuvas menüüs kuvatakse erinevaid valikuid ja teavet teie galerii kohta. Sellest menüüst leiate ka võimaluse luua toode selles galeriis olevatest fotodest. Teil tuleb vaid klõpsata nupule Create product (Loo toode).

Valikud galeriis

Veebipood avaneb automaatselt ja näitab teile erinevaid Saal Digitali pakutavaid fototooteid.

Fototooted

Saate kohandada kõiki toote omadusi.

Professional Line XT funktsioonid

Ja valida, millist meetodit te eelistate oma fototoodete loomiseks.

Kujundusrežiimid

Kui valite AutoLayout-režiimi, on kõik teie galeriis olevad fotod disaineris saadaval, et saaksite oma toote loomiseks neid kasutada.

Kujundaja koos AutoLayoutiga

Kui valite oma toote loomiseks ühe minuti režiimi, luuakse teie toode automaatselt, kasutades teie galeriist valitud fotosid.

Pildivalik

Kui toode on loodud, saate teha sellesse mis tahes muudatusi. Ja lisada veel pilte mõnest teisest galeriist või seadmest, kui neid vajate. Siit saate projekti ka oma ostukorvi lisada, seda jagada ja müüa, kui see on valmis.

Ühe minutiga loodud professionaalne joon

Kui olete oma projekti kujundamise lõpetanud, peate selle salvestamiseks klõpsama nupule Salvesta projekt. Peate andma sellele nime ja klõpsama nupule Salvesta.

Projekti salvestamine

Kui avate projektide paneeli, leiate oma projekti selle nimega, millega salvestasite selle.

Projekti paneel koos professionaalse joonega

Kui valite projekti, ilmub paremale menüüle mitu valikut, sealhulgas Add to cart, Share settings ja Sell project. Need valikud leiate ka projekti 3 punkti nupule vajutades.

Projekti staatus

Projektide menüüs näete oma projektide kohta sildi, mis võimaldab teil nende staatust ühe pilguga kontrollida.
Valideerimises: See näitab, et teie projekti pildid on praegu läbivaatamisel. Staatus muutub automaatselt, kui see on läbi vaadatud.
Privaatne: See tähendab, et projekt on nähtav ainult teile ja see ei ole teistele kättesaadav.
Jagatud: Projekt on teistele kättesaadav vastavalt teie poolt Jagamissätetes määratud konfiguratsioonile. Jagatud link on saadaval, et inimesed saaksid projektile juurde pääseda ja seda vaadata. Projekti ei ole määratud müügiks.
Kommertslik: See näitab, et tellimise lubamine on aktiveeritud ning projekti saab osta vastavalt hinnale ja konfiguratsioonile, mille olete määranud selle Müügiseadetes.
Deaktiveeritud: Projekt ei ole enam jagatud ja seega ei ole see enam kaubanduslik. See on taas nähtav ainult teile ja tegelikult avalikkuse eest varjatud.

Projektide staatus