Konto loomine

Konto loomine

Saal Fotoportaal on võimas vahend, kus saate oma fotosid, projekte ja fototooteid täielikult kohandataval viisil salvestada, korraldada, jagada ja müüa. See võimaldab teil koondada kõik oma tööd ühte kohta: saada tagasisidet oma klientidelt, kaitsta oma pilte mitmel viisil, kontrollida müügiks pakutavate toodete lõpphinda jne. Kõik see, säilitades samal ajal alati õigused oma piltidele ning ilma komisjonitasude ja tasudeta.

Konto loomiseks peate minema veebisaidile ja klõpsama nupule Create Account.

Website create account button

Kui olete täitnud oma isikuandmed, saate e-kirja, milles on kood teie konto kinnitamiseks. Lihtsalt sisestage kood fotoportaali ja olete valmis. Teie konto on loodud.

Account creation menu

Nüüd on teil vaja ainult täita vajalikud andmed, et alustada müümist. Selleks klõpsake nupule Müük. Kui klõpsate seda esimest korda, näete samm-sammult juhendit, mis aitab teil täita kõik vajalikud andmed, et luua oma konto ja saada see müügiks valmis. Alustate oma isikuandmete täitmisega.

Wizard first steps

Seejärel peate kinnitama andmetöötluslepingu, milles sätestatakse tingimused, mille alusel me teie nimel isikuandmeid töötleme. Pärast kinnitamist saadetakse teie e-posti aadressile lepingu PDF-vorming.

Data processing agreement

Seejärel saate kohandada erinevaid parameetreid, mis on seotud teie konto seadetega ja sellega, kuidas teie klientide tellimusi käsitletakse. Kui soovite, võite kogu selle teabe hiljem täiendada, klõpsates nupule " Skip this step" ( jäta see samm vahele ). Kõiki neid valikuid saab igal ajal muuta Müük.

Skip wizard

Kui olete kogu nõustaja lõpule viinud, on teie konto valmis piltide üleslaadimiseks, müügile panemiseks ja raha teenimiseks. Kui olete mõne sammu vahele jätnud, näete jaotises " Müük " loetelu ülesannetest, mis tuleb täita, enne kui saate oma pilte müüma hakata.