Konto loomine

Konto loomine

Saal Fotoportaal on võimas vahend, kus saate oma fotosid, projekte ja fototooteid täielikult kohandataval viisil salvestada, korraldada, jagada ja müüa. See võimaldab teil koondada kõik oma tööd ühte kohta: saada tagasisidet oma klientidelt, kaitsta oma pilte mitmel viisil, kontrollida müügiks pakutavate toodete lõpphinda jne. Kõik see, säilitades samal ajal alati õigused oma piltidele ning ilma komisjonitasude ja tasudeta.

Konto loomiseks peate minema veebisaidile ja klõpsama nupule Create Account. Kui olete täitnud oma isikuandmed, saate e-kirja, milles on kood teie konto kinnitamiseks. Lihtsalt sisestage kood fotoportaali ja olete valmis. Teie konto on loodud.

Konto loomise menüü

Nüüd on teil vaja vaid täita vajalikud andmed, et alustada müümist. Samm-sammult kasutatav viisard aitab teil täita kogu vajaliku teabe, et luua oma konto ja saada see müügiks valmis.
Te alustate andmetöötluslepinguga, milles sätestatakse tingimused, mille alusel me teie nimel isikuandmeid töötleme. Pärast kinnitamist saadetakse teie e-posti aadressile lepingu PDF-vorming.

Andmetöötlusleping

Seejärel saate kohandada erinevaid parameetreid, mis on seotud teie konto seadetega ja sellega, kuidas teie klientide tellimusi käsitletakse. Kui soovite, võite kogu selle teabe hiljem täiendada, klõpsates nupule " Skip this step " ( jäta see samm vahele ). Kõiki neid valikuid saab igal ajal muuta Müügist.

Jäta viisard vahele

Kui olete kogu nõustaja lõpule viinud, on teie konto valmis alustama piltide üleslaadimist, nende müüki panemist ja raha teenimist. Kui olete mõne sammu vahele jätnud, näete müügipaneelil ülesannete nimekirja, mille peate enne piltide müügiga alustamist lõpule viima.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: